Connect with us
Barevná ulice ve městě Nice.

Dovolené

NABÍDKA DNE: Pobyt v Nice s výletem do Monaka od 4 490 Kč

NABÍDKA DNE: Pobyt v Nice s výletem do Monaka od 4 490 Kč

Bez zdlouhavých úvodů, které nikoho nezajímají – takhle levné Azurové pobřeží jsme tu dlouho neměli! My jsme pro vás navíc vybrali dvojité kombo, se kterým zabijete dvě mouchy jednou ranou, a to Nice a jeho bohatšího souseda, Monako. A ani se nemusíte bát, že vás tam chceme poslat třeba v únoru, kdy je tam jen něco málo nad nulou, ale krásně v první půlce listopadu. To se tam ještě můžete těšit z příjemných dvaceti stupňů. Nevím jak vám, ale mě osobně třeba chutná to provensálské rosé víc, když na sobě nemusím mít čtyři vrstvy svetrů, a sedím přitom na terase, než zoufale doma v křesle pod dekou.

Reklama
Pláž ve francouzském Nice.

A teď k věci – poletíte přímým letem z Vídně, ubytujeme vás v oblíbeném 3* hotelu přímo v centru města, přidáme snídani, zpáteční jízdenku na vlak do monackého Monte Carla, a fajn výlet na jih Francie je na světě. Jo a z hotelu na pláž to budete mít asi 10 minut pěšky, to taky není úplně špatné, ne? Já vám závidím už teď, upřímně.

Pobyt v Nice s výletem do Monaka

  • KAM? Relais Acropolis***, Nice, Francie
  • KDY? 10.-13.11.2019
  • ODKUD? Z Vídně, letiště Schwechat
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, ubytování v 3* hotelu v centru města, snídaně, zpáteční jízdenka na vlak z Nice do Monte Carla.
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Pokoj hotelu Relais Acropolis.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - při objednávce na Pelikan.cz zadej slevový kód USETRI250 a máš to o 250 Kč levnější.
  • Revolut karta zdarma - Potřebuješ směnit peníze nebo vybírat hotovost v zahraničí? Kašli na směnárny a stáhni si aplikaci Revolut. Platby přijímáš a posíláš do pár sekund a výběry z bankomatů po celém světě do výše 200€ měsíčně máš ZDARMA. Revolut karta a doručení až domů ZDARMA.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář
Nahoru