Connect with us
Madeira dovolená

Dovolené

POBYT DNE: 4* Madeira včetně letenek a snídaní od 10 890 Kč

POBYT DNE: 4* Madeira včetně letenek a snídaní od 10 890 Kč

Madeira je ostrovem věčného jara, který ti svojí scenérií vyrazí dech. Bílé pláže jako z katalogu zde budeš hledat těžko, zato si díky zdejší přírodě budeš připadat jak v Jižní Americe. Jsi nadšenec do pěší turistiky? Pak je pro tebe Madeira ideální destinací pro nadcházející dovolenou! Stovky kilometrů stezek různorodé náročnosti podél klikatých zavlažovacích kanálů, drsné útesy kolem pobřeží, vodopády a božský rozhled na vysokohorské štíty. Madeira je barevná, má perfektní počasí a je parádní volbou pro všechny, kteří vyhledávají akční dovolenou a oddech zároveň.

Reklama

Tvé ubytování se nachází přímo na útesu s dokonalým výhledem na oceán. Moderní, pohodlné a světlé pokoje nabízí maximální komfort a velmi přátelský personál zajistí, že tvůj pobyt bude bez nejmenších starostí. Každé ráno se podávají v hotelové restauraci bohaté snídaně formou bufetu. Tomu říkáme ideální start do nového dne!

  • KAM? Roca Mar****, Madeira, Portugalsko
  • KDY? Březen – květen 2023
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, transfer z letiště na hotel a zpět
  • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)
Madeira Roca Mar pokoj

Roca Mar hotelová restaurace

Madeira Roca Mar výhled

Podmínky vstupu na Madeiru a návratu zpět do ČR

  • Vstup na území ostrova je bez omezení
  • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn
Madeira

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru