Connect with us
Madeira

Dovolené

4* dovolená na Madeiře včetně letenek a snídaní od 13 490 Kč

4* dovolená na Madeiře včetně letenek a snídaní od 13 490 Kč

Madeira je ostrovem věčného jara, který ti svojí scenérií vyrazí dech. Bílé pláže jako z katalogu tady budeš hledat těžko, zato tě určitě okouzlí místní příroda a výhledy na oceán. Jsi nadšenec do pěší turistiky? Pak je pro tebe Madeira ideální destinací! Stovky kilometrů stezek různorodé náročnosti podél klikatých zavlažovacích kanálů, drsné útesy kolem pobřeží, vodopády a úchvatné vysokohorské štíty. Ostrov je barevný, panuje zde přívětivé počasí a je parádní volbou pro všechny, kteří vyhledávají akční dovolenou a oddech zároveň.

Reklama

Tvé ubytování se nachází přímo na útesu s dokonalým výhledem na vodní hladinu. Moderní a světlé pokoje nabízí maximální komfort a přátelský personál se postará o tvé pohodlí. Každé ráno se v hotelové restauraci podávají bohaté snídaně.

 • KAM? Roca Mar****, Madeira, Portugalsko
 • KDY? Únor – březen 2024
 • ODKUD? Letecky z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky do Funchalu (přímé lety) s příručním zavazadlem, 4-7 nocí ve 4* hotelu, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)

Madeira Roca Mar pokoj

Roca Mar hotelová restaurace

Roca Mar

Roca Mar

Madeira ostrov

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru