Connect with us

Citybreaky

POBYT DNE: 4* pobyt v Římě včetně snídaní a letenek od 7 690 Kč

POBYT DNE: 4* pobyt v Římě včetně snídaní a letenek od 7 690 Kč

Řím je plný monumentálních památek, historických skvostů a velmi příjemné atmosféry. Nemusíš být fanouškem dějin, a přesto se ti bude v italském městě líbit. Na člověka zde dýchá atmosféra počátku lidské společnosti. V Římě se psali dějiny a znát je to na každém kroku. Město je doslova muzeem pod širým nebem a nudit se tu nebudeš ani okamžik. Italové jsou navíc velmi temperamentní a sympatický národ. Sedni si v jedné z kaváren a pozoruj místní život, který nikam nespěchá. Lidé si povídají, smějí se a vychutnávají všední chvíle.

Reklama

Tvé ubytování se nachází nedaleko Andělského hradu přímo v centru města. K nejznámějším památkám se dostaneš pohodlně pěšky. Hotel je moderně a stylově zařízený, má klimatizované pokoje každé ráno tě čeká parádní snídaně formou bufetu.  

 • KAM? Hotel Atlante Garden****, Řím, Itálie
 • KDY? Únor – červen
 • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

  Řím Luna Holiday pokoj

  Řím Řím Luna Holiday terasa

  Řím Luna Holiday snídaně

  Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


  Speciální nabídky pro naše čtenáře

   • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
   • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
   5/5 - (1 vote)
  Klikněte pro komentář

  Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

  Nahoru