Connect with us
Milán

Citybreaky

POBYT DNE: Za módou a designem do Milána. Letenka + hotel od 5 590 Kč

POBYT DNE: Za módou a designem do Milána. Letenka + hotel od 5 590 Kč

Máme pro tebe atraktivní pobyt, díky němuž se přeneseš do Milána. Ten je nejen slavným centra módy a designu, ale rovněž městem plným bohaté kultury a historie. Na vlastní oči tak uvidíš Milánský dóm, tedy jednu z největších gotických katedrál na světě, nebo můžeš nakupovat ve světoznámých módních buticích. Protože budeš v Itálii, nebude nouze ani o skvělou kávu či speciality v čele s Risotto alla Milanese.

Reklama

V rámci našeho pobytu složíš hlavu v příjemném 4* hotelu, který leží jen asi 250 metrů od zastávky metra Bignami. Jeho součástí je například také bar nebo restaurace.

Více o pobytu

 • KAM? Hotel degli Arcimboldi****, Milán, Itálie
 • KDY? Září – leden 2024
 • ODKUD? Letecky z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Milána včetně příručního zavazadla, 2-5 nocí v moderním hotelu, snídaně formou bufetu
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,9 z 10 (booking)

NOVINKA: Vlastní termín pobytu

Pelikán vždy zobrazuje termíny akčních pobytů s nejlepšími cenami. Pokud ti však data nevyhovují, nově si můžeš termín dovolené upravit podle svých preferencí a takovou nabídku ubytování rovnou i objednat.

pobyt v Miláně

Vítej v Hotelu degli Arcimboldi

Hotel degli Arcimboldi****

Hotel degli Arcimboldi****

Hotel degli Arcimboldi****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru