Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Dovolená na Mauricíu v 4* adults only hotelu a letenkami od 42 890 Kč

POBYT DNE: Dovolená na Mauricíu v 4* adults only hotelu a letenkami od 42 890 Kč

Při vyhledávání informací o Mauriciu se téměř vždy setkáš s vyjádřením, že Bůh nejprve stvořil Mauricius a jeho podobou se následně inspiroval při stvoření ráje. Chceš se přesvědčit, co je na tom pravdy? Vydej se na ostrov ležící uprostřed Indického oceánu, který je dokonalým místem k odpočinku i aktivní dovolené.

Reklama

Čtyřhvězdičkový hotel, který je určený pouze pro osoby starší 16 let, se rozprostírá ve východní části ostrova, a to přímo u úchvatné pláži Belle Mare. Tato lokalita je jako stvořená jak pro šnorchlování, tak i potápění. Pokoje jsou vkusně zařízené v přírodním stylu za pomoci ručně výráběných doplňků, zkrátka jedná se o eco-friendly hotel. Hoteloví hosté mohou využít skupinové cvičení a harmonogram plný aktivit na celý týden, nechybí bazény, spa, fitness, čajovna s knihovnou a také live DJ. Výtečné jídlo si vychutnáte v restauraci Kot Nou s lokální kuchyní.

  • KAM? Sunrise Attitude****, Mauricius
  • KDY? Leden až březen 2025
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka v ekonomické třídě z Prahy nebo Budapešti (1 přestup), příruční zavazadlo, podpalubní zavazadlo, ubytování v 4* hotelu v pokoji Superior, stravování formou polopenze, soukromý transfer letiště-hotel-letiště​, všechny letištní a palivové poplatky

Mauricius
Mauricius

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru