Connect with us
Pohled na jarní Talin

Citybreaky

POBYT DNE: 4* hotel v Tallinnu se snídaní od 5 890 Kč

POBYT DNE: 4* hotel v Tallinnu se snídaní od 5 890 Kč

Přemýšlíš nad tím, kam vyrazit? Co to pojmout trochu netradičně a vydat se do Estonska? Hlavním městem je Tallinn, jehož historické centrum patří na seznam světového dědictví UNESCO. Je bohaté zejména na středověkou historii, a byť prošlo složitými časy, tak potěší velmi přátelskými lidmi. Díky dostupným jarním termínům si můžeš užít tamní příjemnou atmosféru a poznat metropoli takovou, jaká je.

Reklama

Hotel se nachází ve skvělé poloze v blízkosti proslulých budov a památek. Na místě můžeš využít restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno je podávána výtečná snídaně formou bufetu.

  • KAM? Centennial Hotel Tallinn​****, Tallinn, Estonsko
  • KDY? Jaro 2024
  • ODKUD? Z Vídně nebo Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně nebo Prahy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně formou bufetu, příruční zavazadlo, všechny letištní a palivové poplatky

Estonsko Centennial Hotel Tallinn_ pokoj

Estonsko Centennial Hotel Tallinn_ restaurace

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (5 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru