Connect with us
Pecr Deep****

Dovolené

PECKA DNE: Zimní radovánky v Krkonoších. Wellness pobyt od 3 290 Kč

PECKA DNE: Zimní radovánky v Krkonoších. Wellness pobyt od 3 290 Kč

Zimní sezóna se blíží a jedno z nejlepších a nejoblíbenějších lyžařských středisek nabízí právě Krkonoše, a to v Peci pod Sněžkou. Pokud máš rád/a moderní architekturu a horskou atmosféru, rezervuj si pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu Pecr Deep pod nejvyšší horou Česka.

Reklama

V ceně pobytu je bohatá snídaně, ideální před aktivním dnem na horách. Luxusní apartmánové pokoje mají plně vybavenou moderní kuchyň, kde si můžeš navařit oběd a večeři. Nebo si můžeš dopřát výbornou gastronomii v restauracích Deep a Burger House. Mezi 12:00 a 17:00 hod. je vstup do unikátního wellness centra na střeše hotelu s výhledem na okolní přírodu zdarma.

  • KAM? Hotel Pecr Deep****, Pec pod Sněžkou, Česká republika
  • KDY? Prosinec – duben 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v apartmánových pokojích s kuchyní, snídaně, vstup do wellness PECR WELL od 12:00 do 17:00 hodin, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 9.4 z 10 (booking.com)
Pecr Deep****

Podmínky ubytování

Osoby, které chtějí být ubytovány na území České republiky, musí disponovat certifikátem o dokončeném očkování nebo potvrzením o prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180 dnech. Antigenní ani PCR testy již k prokázání bezinfekčnosti nebudou stačit. Více informací najdete ZDE.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru