Connect with us
Kolonáda v Karlových Varech

Citybreaky

PECKA DNE: Ubytování v lázeňském městě Karlovy Vary se snídaní od 1 790 Kč

PECKA DNE: Ubytování v lázeňském městě Karlovy Vary se snídaní od 1 790 Kč

Věděl/a jsi, že Karlovy Vary drží světový unikát počtem horkých léčebných pramenů na světě? Tím nejznámějším je pramen Vřídlo, který je s teplotou 73 ° nejteplejším pramenem v Česku. Kromě léčebných pramenů můžeš ve Varech navštívit také například dřevěnou Tržní kolonádu ve švýcarském stylu, honosně zdobený pravoslavný chrám s pěti pozlacenými kupolemi nebo známou vyhlídku Diana, kde uvidíš celé město i s okolím jako na dlani. Město lázní, filmového festivalu a kultury je celosvětově známé a byl by hřích jej alespoň jednou v životě nenavštívit.

Reklama

Ubytování budeš mít v klidné lokalitě v hotelu Marttel, nedaleko Kolonády a Hotelu Thermal. Den začneš dobrou snídaní, kterou máš v ceně pobytu.

  • KAM? Hotel Marttel***, Karlovy Vary, Česká republika
  • KDY? Leden – březen 2022
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v hotelu v blízkosti kolonády, snídaně, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
Pobyt v Karlových Varech
Hotel Marttel pokoj Karlovy Vary
Hotel Marttel Karlovy Vary

Podmínky ubytování

Hotely, penziony i hostely mohou poskytovat ubytování osobám, které se prokáží certifikátem o úplném očkování nebo prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech. PCR testy jsou uznávány pouze ve výjimečných případech.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru