Connect with us
Benátky

Citybreaky

PECKA DNE: Nádherné Benátky ve 4* hotelu Hilton se snídaní od 7 990 Kč

PECKA DNE: Nádherné Benátky ve 4* hotelu Hilton se snídaní od 7 990 Kč

Málo které město je na světě známější a navštěvovanější. Benátky lákají turisty z celého světa a není divu. Město postavené téměř výhradně na vodě zaujme zejména vodními kanály, mosty, romantickými uličkami, kostely i stylovými kavárnami. Vychutnej si kávu na náměstí Svatého Marka v 300 let staré kavárně, kam chodíval vysedávat Casanova. Nasedni na jednu z desítek gondol a projeď se bludištěm kanálů. Navštiv paláce, muzea nebo se vydej lodí na ostrov Lido di Venezia. Najdeš tady krásnou širokou pláž a vykoupeš se v Jadranu.

Reklama

Ubytování budeš mít v krásném 4* hotelu s bazénem, klimatizovanými pokoji a pěknou restaurací. Na tento pobyt se také vztahuje akce HAPPY HOUR. Když v posledním kroku objednávky pobytu použiješ speciální slevový kód HAPPY1200, získáš slevu 1 200 Kč! Sleva se odečítá z celkové hodnoty objednávky.

  • KAM? Hilton Garden Inn Venice Mestre****, Benátky, Itálie
  • KDY? Srpen – září
  • ODKUD? Z Prahy
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, 1 kus příručního zavazadla (40 x 30 x 20cm)
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Hilton pokoj

Hilton Garden bazén

Hilton Garden Benátky

Podmínky vstupu do Itálie a návratu zpět do ČR

  • Ke vstupu do Itálie není vyžadován EU certifikát o očkování/uzdravení/test na Covid 19.
  • Návrat zpět do ČR je bez omezení
Benátky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru