Connect with us
Porto akční dovolená

Citybreaky

POBYT DNE: Letenky z Prahy do Porta a 3* hotel se snídaní od 8 990 Kč

POBYT DNE: Letenky z Prahy do Porta a 3* hotel se snídaní od 8 990 Kč

Porto je druhým největším městem v Portugalsku a světu dalo skvělé portské víno. Můžeš si ho vychutnat například v křivolakých uličkách strmě stoupajících od řeky Douro, které vedou až k centru města. Pak obdivovat památky zapsané na seznamu UNESCO a další den se vydat na jednu z písčitých pláží, kam se snadno dostaneš metrem linky A. Ovšem počítej, že i v největších vedrech nepřesáhne teplota vody 20 °C. Porto je krásným městem s jedinečnou atmosférou, historickými tramvajemi brázdícími historické ulice, nočním životem a úžasnými restauracemi.

Reklama

Hotel stojí jen deset minut pěšky od řeky Douro a 3 km od historického centra Porta. Každý pokoj má kabelovou TV, klimatizaci a koupelnu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi ve všech prostorech.

 • KAM? HF Tuela Porto***, Porto, Portugalsko
 • KDY? Únor – březen a srpen – září 2024
 • ODKUD? Z Prahy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 3* hotelu, snídaně formou bufetu, 1 ks příručního zavazadla (40 x 20 x 25 cm do 5kg)
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
HF Tuela hotel pokoj

HF Tuela hotel

HF Tuela snídaně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru