Connect with us
Globales Panamá****

Dovolené

POBYT DNE: 4* Mallorca s polopenzí a hotelem blízko pláže od 13 590 Kč!

POBYT DNE: 4* Mallorca s polopenzí a hotelem blízko pláže od 13 590 Kč!

Ostrov ve Středozemním moři má překrásnou přírodu, architekturu, pláže a čisté moře. I proto Mallorca patří mezi jednu z nejžádanějších evropských destinací vůbec. Najdeš tady skvělé restaurace, noční kluby, stylové kavárny i levnější bistra, kde můžeš ochutnat místní speciality za příjemné ceny. Také je rájem pro milovníky cyklistiky a to díky tisícům kilometrům cyklostezek. Půjč si kolo v jedné z mnoha půjčoven a projeď venkov, trasy podél pobřeží nebo zdolej horské serpentiny.

Reklama

O jídlo je královsky postaráno, jelikož v ceně balíčku máš stravování formou polopenze+. Kromě toho se můžeš těšit na moderní pokoje, bazén, snack bar a vynikající zábavní programy. Z hotelu na pláž to budeš mít přibližně 4 minuty chůze. Hotel se nachází v klidné lokalitě letoviska Palmanova.

 • KAM? Globales Panamá****, Mallorca, Španělsko
 • KDY? Červenec – říjen 2024
 • ODKUD? Z Prahy (přímý let)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka na Mallorcu včetně malého příručního zavazadla, 4-7 nocí ve 4* hotelu blízko pláže, polopenze+, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 7,9 z 10 (booking)

Globales Panamá****

Globales Panamá****

Globales Panamá****

Mallorca

Moře na Mallorce

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru