Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Prodloužený víkend na Šumavě od 1 990 Kč

POBYT DNE: Prodloužený víkend na Šumavě od 1 990 Kč

Když se řekne Šumava, milovníci turistiky a aktivní dovolené vědí, o čem je řeč. Poznejte tento kus koncentrované přírody díky našemu pobytu. Už z názvu penzionu Bed&Bike vám bude jasné, že nudit se tu určitě nebudete. Půjčte si elektrokolo a vydejte se na průzkum okolí po některé ze stovek cyklotras. O zábavu se postará místní příroda – voňavé louky, rašeliniště, skrytá údolí, jezera a zelené lesy. Kolo můžete klidně vyměnit za loď a vydat se mezi vodáky na řeku Blanici. Nejen děti si určitě užijí místní farmu a pohádkové zámky Český Krumlov nebo Kratochvíle.

Reklama
  • KAM? Penzion Bed&Bike Prachatice*****, Česká republika
  • KDY? Červen – prosinec
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve skvěle vybavených apartmánech s možností zapůjčení elektrokol, parkování přímo u penzionu.
  • HODNOCENÍ HOTELU: 5 z 5 (tripadvisor)

Fotografie slouží pro ilustrační účely.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru