Connect with us

Dovolené

Chorvatský Split: 4* letecká dovolená se snídaní od 11 290 Kč

Chorvatský Split: 4* letecká dovolená se snídaní od 11 290 Kč

Ostrovy, zálivy s tyrkysovou vodou a malebné pláže – to je jenom pár důvodů, díky kterým milujeme Chorvatsko, a proč se tam vždy rádi vracíme. Jedním z nejživějších měst této prosluněné země je Split. Na své si na dovolené ve Splitu přijdou milovníci plážového povalování i historičtí nadšenci, které jistě okouzlí zdejší palácový komplex a zachovalá římská architektura v centru. Ti, kteří dlouho neposedí, se určitě vydají prozkoumávat překrásné přírodní scenérie v okolí v čele s vrcholem Marjan. Atmosféru se pak vydejte nasát na zdejší rybí trh nebo se jen tak projděte malebnými uličkami města.

Reklama
 • KAM? Marmont Heritage****, Split, Chorvatsko
 • KDY? Červenec – září
 • ODKUD? Z Bratislavy
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Bratislavy, ubytování v hotelu, který se soustředí na dospělé, snídaně, transfer z letiště na hotel a zpět.
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru