Connect with us
Milan

Dovolené

POBYT DNE: 4* Milán z Prahy se snídaní od 4 990 Kč

POBYT DNE: 4* Milán z Prahy se snídaní od 4 990 Kč

Milán, druhé největší italské město, sice není hlavním městem, ale zato je centrem ekonomickým, a hlavně pak italským městem módy a designu! Nabízí navíc každému něco! Mnoho obchodů s luxusním zbožím, historické památky jako například slavný Milánský dóm, jednu z mála italských staveb v gotickém slohu, ale také třeba univerzity, množství útulných parků a pro milovníky dobrého jídla a pití skvělé restaurace.

Reklama

Dovolenou si tu můžete užít ve 4* moderním hotelu, který vám nabízí i dobrou dostupnost do centra. Nachází se 10 km od katedrály Narození Panny Marie a jen 5 minut chůze od stanice metra Turro, odkud se dostanete k Milánské katedrále . Po snídani (v ceně) jste tak za chvilku rovnou u památek!

 • KAM? Ramada Plaza Milano****, Milán, Itálie
 • KDY? Listopad – březen 2021
 • ODKUD? Praha (letiště Václava Havla)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Prahy, ubytování v 4* hotelu s bazénem, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)
screenshot termínů dovolené

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru