Connect with us

Dovolené

Dovolená ve 4* hotelu Kaskáda Brno od 1 590 Kč

Dovolená ve 4* hotelu Kaskáda Brno od 1 590 Kč

Schovejte se v klidném údolí mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice, kde najdete Golfový resort Kaskáda s mistrovským 27jamkovým hřištěm. Milovníci architektury jistě ocení harmonické zasazení areálu do okolní přírody a jeho rozložení na dvou protilehlých stranách, které se kaskádovitě svažují do širokého údolí s potokem. Z jedné strany vás tak obklopí zelená golfová hřiště a z druhé minimalistické bungalovy se zelenými střechami. Třešničkou na dortu pak bude odpočinek ve wellness nebo zážitek přímo z centra dění, z golfového hřiště.

Reklama
  • KAM? Kaskáda Brno****, Kuřim, Česká republika
  • KDY? Listopad 2023 – březen 2024
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 4* hotelu v harmonickém prostředí golfového resortu, snídaně, vstup do hotelového wellness, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Hotel Kaskáda, Brno, Kuřim, Dovolená v Česku, golf

Hotel Kaskáda, Brno, Kuřim, Dovolená v Česku, golf

Hotel Kaskáda, Brno, Kuřim, Dovolená v Česku, golf

Hotel Kaskáda, Brno, Kuřim, Dovolená v Česku, golf

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru