Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: 4* hotel v Bukurešti se snídaní od 4 990 Kč!

POBYT DNE: 4* hotel v Bukurešti se snídaní od 4 990 Kč!

Rumunsko nepatří mezi často vyhledávané destinace, což je rozhodně škoda. Protože Rumunsko je zkrátka úžasné. Jeho přírodní bohatství bychom mu mohli jen závidět! Vysoké hory plné lesů, krásná historická města i Černé moře! Za návštěvu samozřejmě stojí také hlavní město Bukurešť. Můžeš se těšit na prostorné bulváry, rozlehlá náměstí, nespočet zajímavých budov a muzeí. Určitě ochutej místní speciality a zajdi do podniků, kam s oblibou chodí místní.

Reklama

Hotel má skvělou polohu, nachází se na okraji historického centra, odkud to budeš mít blízko k památkám, do restaurací, barů i obchodů. Na místě můžeš využít restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatnou Wi-Fi.

  • KAM? Central Hotel, Trademark Collection by Wyndham****, Bukurešť, Rumunsko
  • KDY? Duben až říjen 2024
  • ODKUD? Z Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně, ubytování v 4* hotelu v blízkosti centra, snídaně, příruční zavazadlo, všechny letištní a palivové poplatky

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru