Connect with us

Dovolené

Pohádkové Bojnice: 4* pobyt se vstupem do zoo od 3 390 Kč

Pohádkové Bojnice: 4* pobyt se vstupem do zoo od 3 390 Kč

Při slově Bojnice se nám všem asi vybaví až pohádkový obraz romantického zámku, který se tyčí nad stejnojmenným městem. A není se čemu divit, zámek je nejen dominantou města, ale jednou z dominant celého Slovenska, která několikrát do roka ožívá díky pravidelně pořádaným festivalům a nejrůznějším akcím. Bojnice ale nejsou jenom zámek. Mazi časté cíle turistů patří i lázně či nádherná okolní příroda. Během pobytu budete mít možnost navštívit ještě jedno místo, které je pro město typické – zoologickou zahradu. Národní zoo Bojnice tu funguje už od roku 1955 a je tak nejstarší zoologickou zahradou na Slovensku. Rozprostírá se hned vedle zámku, takže ji určitě nemitene.

Reklama

V ceně pobytu máte i chutnou polopenzi, vstup do hotelového wellness centra a samozřejmě – vstupenky do již zmíněné bojnické zoo.

  • KAM? Hotelu pod Zámkom****, Bojnice, Slovensko
  • KDY? Srpen – prosinec
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu v centru města, polopenze, vstup do wellness a fitness centra, vstup do Národní zoo Bojnice, sleva v Lobby baru, parkování v areálu hotelu.
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3 z 5 (tripadvisor)

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru