Connect with us
Barcelona

Dovolené

POBYT DNE: Barcelona s letenkou, hotelem i průvodcem od 11 190 Kč

POBYT DNE: Barcelona s letenkou, hotelem i průvodcem od 11 190 Kč

Barcelona oplývá bohatou architekturou, památkami, zajímavými výhledy i krásnou pláží a mořem. Chtěl jsi ji vždycky poznat? Máme pro tebe parádní zájezd včetně průvodce, který ti ukáže to nejlepší z města! Nemusíš mít ale obavu, bude samozřejmě čas také na individuální program. Návštěvu španělské metropole si tak dokonale užiješ. Mezi povinné zastávky patří stavby geniálního architekta Antonia Gaudího – jednoznačně musíš vidět chrám Sagrada Família, stejně tak pohádkový Park Güell, který je plný barevných soch, zídek a celé řady netradičních tvarů. Mezi to nejzajímavější patří rovněž návštěva vodního akvária L’Aquàrium či fotbalového stadionu Camp Nou.

Reklama

Základní info o pobytu

Hotel je vzdálen jen asi 650 metrů od pláže Bogatell. Najdeš v něm příjemně zařízené pokoje, hotelový bazén i restauraci. Každé ráno se můžeš těšit na skvělé snídaně, které budou perfektním startem dne.

 • KAM? Acta Voraport***, Barcelona, Španělsko
 • KDY? Září – prosinec 2023
 • ODKUD? Letecky z Prahy nebo Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka do Barcelony zahrnující malé příruční zavazadlo, 3 noci v hotelu nedaleko pláže, snídaně, dva půldenní výlety se slovenským průvodcem: XXL + XL okruh Barcelonou
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,7 z 10 (booking)

pobyt v Barceloně

Co tě během zájezdu čeká?

Kromě volného času jsou součástí programu i dva půldenní výlety. Na co se teda můžeš těšit?

1. den – Přílet do Barcelony, transfer do hotelu a volný program.

2. den – Půldenní výlet XXL okruh Barcelonou: Sagrada Família, ulice Passeig de Gràcia, náměstí Plaça Catalunya, ulice Las Ramblas, socha Kryštofa Kolomba, přístav Port Vell. Zbytek dne volný program.

3. den – Půldenní výlet XL okruh Barcelonou: Katedrála sv. Eulálie, čtvrť Born, Parque de la Ciutadella, Arco de Triunfo, Plaza de España. V druhé polovině dne volný program.

4. den – Odchod z hotelu a odlet z Barcelony.

Barcelona

Vítej v hotelu Acta Voraport

Acta Voraport Barcelona pokoj

Acta Voraport***
Acta Voraport***

Acta Voraport Barcelona snídaně

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru