Connect with us
Letadlo aerolinky Hainan Airlines

Novinky

Další skvělá zpráva: Přímé letecké spojení z Prahy do Pekingu bude opět obnoveno

Další skvělá zpráva: Přímé letecké spojení z Prahy do Pekingu bude opět obnoveno

Už dlouho přemítáš o tom, že bys rád zamířil do Číny? Čekají na tebe nejen moderní metropole a historické památky, ale také přírodní skvosty a skvělá gastronomie. Po více než čtyřleté odmlce bude cestování za zážitky do této země mnohem jednodušší.

Reklama

Přímý let Praha – Peking s Hainan Airlines

Letecká společnost Hainan Airlines od 24. června 2024 obnoví přímou linku na trase Praha – Peking. Cestujícím nabídne 3 rotace týdně, a to každé pondělí, středu a pátek. Na linku bude nasazen Airbus A330, který pojme 292 osob. Letenky jsou dostupné již nyní. Zarezervovat si je můžeš pohodlně přes Pelikána.

Letadlo čínské aerolinky odstartuje z Letiště Václava Havla v 14:00, přistání v Pekingu je naplánováno na 05:20. Hainan Airlines budou odlétat z pekingského letiště v 02:30 a přílet do Prahy je naplánován na 06:45. Let z Prahy potrvá 9 hodin 20 minut, ten zpáteční z Pekingu 10 hodin 15 minut.

Čínský dopravce začal do Prahy létat v září 2015, avšak vlivem pandemie koronaviru bylo toto letecké spojení zastaveno.

Zdroj fotek: Oficiální webové stránky letecké společnosti

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Požitkářka na plný úvazek, která miluje horská panoramata stejně jako mořské vlny. Když zrovna necestuje, zkouší nové recepty, experimentuje s přípravou sushi a doma si hýčká dva britské kocoury.

Nahoru