Connect with us
Letadlo Wizz Air

Novinky

Wizz Air na jaře přidá další linky z Prahy do Itálie

Wizz Air na jaře přidá další linky z Prahy do Itálie

Zatímco v zimě Wizz Air zúžily svoji nabídku letů z Prahy, jaro vypadá více než dobře. Již nedávno jsme informovali, že dojde k obnově spojení Prahy a Benátek. Nyní máme další skvělé zprávy, linky do Itálie se totiž na jaře rozrostou i o Palemo a Milán.

Reklama

Lety z Prahy na milánské letiště Malpensa startují 28. března 2022 a dostupné budou 5krát týdně, a to v pondělí, středu, čtvrtek, pátek a v neděli.

Palermo bude možné rezervovat od 3. června 2022 vždy v pondělí a pátek, takže ideální i na prodloužený víkend. Wizz Air již letos létal do Katánie, spojení s Palermem tak nabídne další alternativu pro všechny, kteří si na dovolenou na Sicílii brousili zuby.

Z Prahy do Benátek již v dubnu

Maďarský lowcostový dopravce plánuje otevřít novou základnu na hlavním benátském letišti Marco Polo. V rámci letního letového řádu, který bude zahájen začátkem dubna 2022, tak začne provozovat mimo jiné i linku z pražského letiště do Benátek. Lety budou dostupné 3 krát týdně – v pondělí, středu a pátek.

V současné chvíli neexistuje přímé spojení z Prahy. Jedinou možností je přílet na letiště Treviso, které je od Benátek vzdáleno vzdušnou čarou asi 25 kilometrů.

Akční letenky Wizz Air z Prahy do Itálie

Bezpečnostní pravidla při létání s Wizz Air

 • povinné roušky
 • minimální kontakt na letišti: on-line check-in z domu nejpozději 3 hodiny před odletem a odevzdání zavazadel přes samoobslužný automat (fungovaly již před koronou)
 • dostatečné rozestupy v odletové hale
 • elektronická letenka v aplikaci, resp. v mobilním telefonu (rovněž fungovalo už před koronou)
 • dezinfekční utěrky při vstupu do letadla pro každého cestujícího
 • bezkontaktní platby za produkty a služby na palubě letadla (fungovalo i před koronou)
 • vyškolený personál, který vás upozorní na případné chyby v nedodržování nových hygienických pravidel či nedostatečný sociální odstup
 • kompletní dezinfekce letadel po každém letu

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru