Connect with us
Golden Gate Bridge z vozovky

Letenky

Los Angeles a San Francisco z Vídně od 11 690 Kč!

Hurá do Kalifornie! Letecké společnosti KLM/Air France nám dnes přináší BLACK FRIDAY ve formě letenek na západní pobřeží USA. Díky tomu se můžete se zpáteční letenkou z Vídně dostat do Los Angeles za 11 690 Kč nebo do San Francisca za 11 890 Kč. Vypelikánovali jsme pro vás tři akční kalendáře s těmi nejlepšími termíny na začátek nadcházejícího roku. Poznejte ty nejvelkolepější  a nejznámější Kalifornie – letenky za tyhle ceny se znova jen tak neobjeví.

Reklama

Kalefornie od 11 690 Kč

Termíny: leden až březen 2018

Vídeň – Los Angeles – Vídeň

za 11 690 Kč

Vídeň – San Francisco – Vídeň

za 11 890 Kč

Vídeň – San Francisco -Los Angeles – Vídeň

za 11 790 Kč

Ceny letenek zahrnují odbavené zavazadlo do 23 kg

Letecký pohled na Hollywood Panorama Los AngelesGolden Gate Bridge Tramvaje v San Franciscu

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru