Connect with us
Dublin

Evropa

Na černé pivo do Dublinu? Leť z Norimberku od 757 Kč!

Na černé pivo do Dublinu? Leť z Norimberku od 757 Kč!

Ptáš se, co neminout v Dublinu? Tak na začátku určitě zajdi na jedno nebo dvě piva do více než 250 let starého pivovaru Guinness. Potom koukni na katedrálu sv. Patrika a samozřejmě si pořiď několik fotek v Dublin Castle. Věcí a památek je zde k vidění opravdu mnoho. Není proto divu, že portál Lonely Planet město zařadil do seznamu TOP 10 nejlepších měst světa, která je třeba navštívit. Jestli se tam chystáš, nepřehlédni akční letenky z Norimberku.

Reklama

Akční letenky z Norimberku do Dublinu

  • Odkud? Z Norimberku
  • S kým? Letecká společnost Ryanair
  • Kdy? Akční termíny na listopad
  • Příklad? Termín 18. – 23. listopad 2022 (VYBRAT TERMÍN)
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny letištní poplatky, příruční zavazadlo

K letenkám z Norimberku přidáváme i další alternativy.

Dublin

Cestovní doklady do Irska

Stačí ti občanský průkaz nebo cestovní pas.

Dublin a levné ubytování

Pokud hledáš výhodné ubytování, můžeš jej rezervovat přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com) a ty tak budeš mít zaručeně z čeho vybírat.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta a zařiď si jej přes PelikánaPřes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Irsko, Harry Potter

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (16 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru