Connect with us
letadlo Ryanair

Evropa

NOVÁ LINKA: Sardinské městečko Olbia z Vídně už od května a za zaváděcí ceny

NOVÁ LINKA: Sardinské městečko Olbia z Vídně už od května a za zaváděcí ceny

Letecká společnost Ryanair rozšiřuje svoji základnu na italském ostrově Sardinie a na mapu svých destinací přidala městečko Olbia. Bude tam létat celkem z deseti míst, mezi nimiž je také Vídeň. Jedná se v pořadí už o třicáté letiště, na které bude Ryainair přistávat.

Reklama

Češi tak budou mít kromě spojení z Prahy do Olbie se Smartwings, případně letů do Alghera a Cagliari další možnost, jak se na Sardinii dostat. Ryanair bude na nové lince létat dvakrát týdně. Letenky jsou dostupné přes Pelikána za zaváděcí ceny.

Nová linka Vídeň–Olbia (letový plán)

  • Cesta tam – Odlet Vídeň: 10:55, přílet Olbia: 12:50
  • Cesta zpět – Odlet Olbia: 16:50, přílet Vídeň: 18:35

Nová linak z Vídně na Sardinii

Skvělý vstupní bod pro dovolenou na Sardínii

Olbia je starobylým městem s archeologickými nalezišti a památkami, jako jsou římské lázně či amfiteátr. Prozkoumej historické centrum města s jeho úzkými uličkami a zachovalými budovami. Příroda na Sardinii je nadhérná a okolí Olbie láká na nespočet působivých scenérií. Díky blízkosti Tyrhénského moře a jeho krásných pláží, jako například Pittulongu, Tavolara a Porto Istana, představuje Olbia ideální destinaci pro milovníky slunečních paprsků a moře.

výhled na kopuli

Sardinská kuchyně je pestrá a lahodná. V Olbii si můžeš vychutnat čerstvé plody moře, tradičně připravené těstoviny a výtečná masitá jídla. Nezapomeň ochutnat tamní vína, která jsou považovaná za jedny z nejlepších v Itálii.

Město Olbia je známé nespočtem kulturních akcí, jako jsou hudební festivaly, umělecké výstavy a tradiční folklorní vystoupení. Okolí Olbie nabízí nepřeberné možnosti pro sportovní vyžití. Ať už jsi milovník potápění, plachtění nebo toulek přírodou, Sardínie a Olbia mají rozhodně co nabídnout.

Výhled na moře

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru