Connect with us
Chrám na Bali

Asie

Letenky na Bali


Nejkrásnější ostrov Indonésie. To je přezdívka Bali. Ostrov bohů a démonů, krásných pláží, rýžových polí a vulkanických hor. Mnozí se domnívají, že jde o samostatný stát. Ve skutečnosti je jen jedním ze 17 000 ostrovů Indonésie. Podnebí je tropické a roku se zde teplota pohybuje až okolo 30 ° C.

Zajímavé info o Bali

Bali je provincie Indonésie a nejzápadnější z ostrovů Malé Sunda. Nachází se na východ od Javy a západně od Lomboku, provincie zahrnuje ostrov Bali a několik menších sousedních ostrovů, zejména Nusa Penida, Nusa Lembongan a Nusa Ceningan. Provinční hlavní město je Denpasar.

Reklama

Obvyklá cena letenky


14 000 Kč

Průměrná délka letu


18 hodin a 60 minut

Možnost přímého letu


Praha, Vídeň

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru