Connect with us

Cestopisy

Co všechno stihneš v Kuala Lumpur za 48 hodin

Kuala Lumpur je jedno z nejmodernějších míst Jihovýchodní Asie. Plné makodrapů, vynikajícího street-foodu a ještě lepších zážitků. Tohle město kombinuje luxus Západu s asijskými vůněmi a tradicemi. Jedná se o ideální výchozí bod pro cestování po Jihovýchodní Asii a své o tom ví i známý slovenský vloger a cestovatel, Šimon Snopek. Jeho nejnovější video tě na dvě minuty přesune do jednoho z nejkrásnějších míst Jihovýchodní Asie, Kuala Lumpur, a ukáže ti, co všechno v něm stihneš zažít a vidět za dva dny.

Reklama

Kuala lumpur ve dvou minutách

Chceš vidět více videí nebo fotek od Šimona Snopeka?

Klikni a přejdi na jeho instagramový profil (@simonsnopek)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru