Connect with us
Jižní Korea

Asie

Jižní Korea za 11 790 Kč! Chyť poslední místa na letech z Vídně do Soulu

Jižní Korea za 11 790 Kč! Chyť poslední místa na letech z Vídně do Soulu

Objev zemi plnou kontrastů. Moderní velkoměsta střídají připomínky tisícileté historie, náboženské památky a jen kousek za hlavní metropolí, Soulem, se můžeš vydat prozkoumat nedotčenou přírodu. Na místo tě dopraví špičkové aerolinky Saudia s tím, že cestou tě čeká jeden přestup v Rijádu. Letíš z Vídně a v ceně nechybí zavazadlo do podpalubí.

Reklama

Letenky do Jižní Koreje

 • Odkud? Z Vídně
 • S kým? Letecká společnost Saudia Airlines
 • Kdy? Červenec – srpen 2023
 • Příklad? Termín 10. – 25. červenec 2023 (VYBRAT TERMÍN)
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, 23kg odbavené zavazadlo
 • Nezapomeň na slevu: Vytvoř si naší appce objednávku letenek nad 500 Kč, využij kód PECKYAPPKA získej slevu 250 Kč

Soul

Podmínky vstupu do Jižní Koreje

Země již nevyžaduje žádné negativní testy, a to bez ohledu na to, zda jsou turisté očkováni nebo ne. I nadále je nutné vyplnit před cestou příjezdový formulář. Stejně tak je třeba zaregistrovat se v systému K-ETA, případně požádat o víza.

Návrat do České republiky je zcela bez omezení, a to od 9. dubna.

Jižní Korea

Levné ubytování v Soulu

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Cestuj na jistotu s pojištěním

 • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
 • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
 • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru