Connect with us

Dovolené

POBYT DNE: Poznávací zájezd do Istanbulu s průvodcem od 27 290 Kč!

POBYT DNE: Poznávací zájezd do Istanbulu s průvodcem od 27 290 Kč!

Překrásná islámská architektura, která se rozkládá na dvou kontinentech. Město se tak nachází na hranici dvou světů – Evropy a Asie. Díky tomu zde panuje charakteristická a jedinečná atmosféra, která zapůsobí na každého turistu. Istanbul je plný historie, přívětivých lidí, orientálních vůní a božské kávy! Máme pro tebe letenky s prémiovou aerolinkou Turkish Airlines a zkušeného průvodce. Navštívíš historické části Istanbulu, čeká tě plavba lodí s večeří a tanečním vystoupením břišních tanečnic, popluješ se podívat na Princovy ostrovy v Marmarském moři či můžeš nakupovat suvenýry, koření a oblečení ve slavném egyptském bazaru. Kompletní a podrobný program najdeš zde.

Reklama

Tvé ubytování se nachází v srdci Istanbulu, cca kilometr od tržnice s kořením a archeologického muzea. Nabízí saunu s tureckými lázněmi a krytým bazénem. V hotelu tě také čekají vynikající snídaně.

 • KAM? Palde Hotel & Spa****, Istanbul, Turecko
 • KDY? 16. 11. 2022 – 20. 11. 2022
 • ODKUD? Z Vídně
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Vídně, ubytování ve 4* hotelu, snídaně, 1x večeře, 3 x oběd, transfer z letiště na hotel a zpět, všechny transfery během programu, všechny vstupní poplatky do památek​, slovensky/česky mluvící průvodce
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,4 z 10 (booking)

Istanbul Palde Hotel pokoj

Turecko Palde Hotel spa

Istanbul

Podmínky vstupu do Turecka a návratu zpět do ČR

 • Vstup na území Turecka je zcela bez omezení
 • Návrat zpět do ČR není ničím podmíněn

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru