Connect with us
Stockholm

Dovolené

Halloween u Pelikána: Získej se speciálním kódem slevu 1000 Kč na letecké pobyty

Halloween u Pelikána: Získej se speciálním kódem slevu 1000 Kč na letecké pobyty

Halloween je tady a Pelikán se připojuje k oslavám! Kromě děsivě dobrého výprodeje letenek po Evropě jsme si pro tebe připravili navíc ještě slevu 1000 Kč na letecké pobyty. Obě akce platí jen do 3. listopadu 2023 včetně, tak neotálej a chyť si místo dřív než ostatní.

Reklama

Jak uplatnit slevu na pobyty?

Stačí, když v posledním kroku objednávky zadáš speciální kód NEBOJSA, a sleva 1000 Kč je tvoje. Slevový kód je možné použít pouze na vybrané pobyty s letenkou nejpozději do 3. listopadu 2023. Sleva se odečítá z celkové hodnoty objednávky.

Barcelona

Inspiruj se naším výběrem pobytů:

Ramada Plaza Milano****

MIlán

Lisabon Miraparque pokoj

Lisabon

TRYP by Wyndham Dubai - Dubaj

Dubajská fontána

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru