Connect with us

Novinky

Francouzská Polynésie se turistům otevře v červenci. Budou potřebovat test na COVID-19

Francouzská Polynésie se turistům otevře v červenci. Budou potřebovat test na COVID-19

Pokud sníš o návštěvě Francouzské Polynésie, potěší tě zpráva, že ráj v jižním Tichomoří otevírá své brány zahraničním návštěvníkům od 15. července. Karanténa nebude nutná, budou se ale muset dodržovat jistá pravidla.

Reklama

Cestovatelé přijíždějící na ostrovy musí mít test na COVID-19, a ne starší 72 hodin před odjezdem do Francouzské Polynésie. Cestovní pojištění je povinné pro každého návštěvníka, který není místním obyvatelem. Zatím se ostrovy otevřou turistům z USA a Evropy.

Další podmínkou je, že cestovatelé musí poskytnout informace o jejich pobytu, včetně itineráře, dopravy a ubytování. Musí rovněž souhlasit s bezpečnostními pravidly. Nošení roušky je během pobytu na ostrovech doporučené.

Přírodní bazény vytvořené korály, pestrý podmořský život s rybami, delfíny, želvami žijící v průzračné vodě ale mnohým cestovatelům stojí za to.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

USA připravují plán na otevření hranic pro očkované z EU a UK. Mluví se už o listopadu https://t.co/AeTdSr4Il0 #koronavirus9 hodinami dozadu
Proplatíme stornopoplatky při pozitivním COVID testu, léčebné náklady i cestu zpět. Stačí mít zakoupené pojištění https://t.co/PwVpTBbfHc #koronavirus12 hodinami dozadu
Tri Studničky jsou zpět! Luxusní wellness pobyt v Nízkých Tatrách od 2 590 Kč https://t.co/s1afmEws5g13 hodinami dozadu
Tajemná Praha: Znáte atmosféru a příběhy těchto míst? https://t.co/UrmdGvexpN15 hodinami dozadu
Prahu prohlásili za nejkrásnější město na světě https://t.co/0NpNTeAzqK #novinky16 hodinami dozadu
Cestovatelský semafor: podmínky návratu do ČR platné od 20. 9. https://t.co/zRkk71uosR #koronavirus17 hodinami dozadu
Rozhovor: Se psem na tripu? Důležité je, aby byli člověk i pes stejná krevní skupina https://t.co/jcClVyH7Zc2 dny dozadu
Hra o trůny v Evropě – kam se můžete podívat? https://t.co/zMRoiZcg8i4 dny dozadu
PECKA DNE: 4* pobyt v přírodě Vysokých Tater od 3 690 Kč https://t.co/QcOWBqhkP94 dny dozadu
Chtějí zbourat slavné havajské Schody do nebe na ostrově O’ahu https://t.co/QSrsmNKtB0 #novinky4 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru