Connect with us

Novinky

Francouzská Polynésie se turistům otevře v červenci. Budou potřebovat test na COVID-19

Francouzská Polynésie se turistům otevře v červenci. Budou potřebovat test na COVID-19

Pokud sníš o návštěvě Francouzské Polynésie, potěší tě zpráva, že ráj v jižním Tichomoří otevírá své brány zahraničním návštěvníkům od 15. července. Karanténa nebude nutná, budou se ale muset dodržovat jistá pravidla.

Reklama

Cestovatelé přijíždějící na ostrovy musí mít test na COVID-19, a ne starší 72 hodin před odjezdem do Francouzské Polynésie. Cestovní pojištění je povinné pro každého návštěvníka, který není místním obyvatelem. Zatím se ostrovy otevřou turistům z USA a Evropy.

Další podmínkou je, že cestovatelé musí poskytnout informace o jejich pobytu, včetně itineráře, dopravy a ubytování. Musí rovněž souhlasit s bezpečnostními pravidly. Nošení roušky je během pobytu na ostrovech doporučené.

Přírodní bazény vytvořené korály, pestrý podmořský život s rybami, delfíny, želvami žijící v průzračné vodě ale mnohým cestovatelům stojí za to.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru