Connect with us

Dovolené

FIRST MOMENT: Dovolená na Kypru s polopenzí a odletem z Prahy od 11 790 Kč

FIRST MOMENT: Dovolená na Kypru s polopenzí a odletem z Prahy od 11 790 Kč

Ostrov Kypr leží ve Středozemním moři. Pyšní se až 300 slunečnými dny v roce, nejkrásnějšími plážemi v Evropě a nezapomenutelnými výhledy z útesů. Je také vhodným místem pro turistiku. Během dovolené si můžeš udělat výlet třeba do hor, a ochutnat v tamní vesničce jedinečné Souvlaki. Až tě omrzí příroda, tak se vyraž poznat místní památky. Mezi nejzajímavější a tím pádem i nejnavštěvovanější, patří Hrobky králů Paphos. Kláštery, vodopády, nádherné vesničky a báječná atmosféra. Kypr se jednoznačně řadí mezi top evropské destinace, pro trávení dovolené.

Reklama

Hotel stojí v Ayia Napa, necelých 100 metrů od zábavního parku a pláže Ayia Napa. Najdeš zde pohodlné pokoje, restauraci se středomořskou i mezinárodní kuchyní a velký bazén. Stravování je zajištěné formou polopenze, takže se během dovolené nemusíš o nic starat.

 • KAM? Stamatia***, Ayia Napa, Kypr
 • KDY? Duben – září 2023
 • ODKUD? Z Prahy (přímý let)
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy, ubytování ve 3* hotelu, stravování formou polopenze, transfer z letiště na hotel a zpět
 • HODNOCENÍ HOTELU: 8,2 z 10 (booking)

kypr Stamatia pokoj

Kypr Stamatia polopenze

Kypr Stamatia bazén

Kyperská Blue lagoon

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru