Connect with us

Asie

Exotika jako hrom! Manila z Mnichova za 10990 Kč

Exotika jako hrom! Manila z Mnichova za 10990 Kč

Nemáš rád zimu ⛄ a chceš si prodloužit léto? Žádný problém, podívej se na super nabídku z Mnichova s jedním přestupem v Kuvajtu do Manily na Filipínách ????????. Poletíš s Kuwait Airways a i s přestupem budeš v Manile asi za 20 hodin.

Reklama

Manila je hlavní město Filipín a žije v ní asi 1,8 milionu obyvatel. Pro turisty je umístěno ideálně, protože leží na samém okraji zátoky a skoro na každou stranu je dostupné moře a krásné výhledy ????. V této lokalitě si můžeš udělat parádní výlety do okolí nebo pokračovat do zbytku Filipín. V Manile se určitě nudit nebudeš a pokud ano, tak kousíček za městem jsou nádherné džungle, hory, řeky a skály ????. Zkrátka ty pravé tropy, které si stopro užiješ ????.

A co nějaké tipy na výlety? ???? Určitě nesmíš vynechat ostrov Palawan, kde jsou nádherné pláže a laguny a ostrov Boracay, kde jsou ty nejpopulárnější pláže včetně White Beach, která má 5 kilometrů na délku ????️.

Udělej si tak už teď plány na podzim a prodluž si horké léto ⬇️????

Manila za 10 990 Kč

✈ odlet z Mnichova ???? 2x23kg zavazadlo ???? září – prosinec

Mnichov1 přestupManila1 přestupMnichov
KuvajtKuvajt
10990

Pár zajímavostí:

  • Filipíny jsou bývalou kolonií Španělska.
  • Největší perla na světě byla nalezena nedaleko ostrova Palawan v roce 1934.
  • Filipínská kuchyně je především o pokrmech z rýže – rýži jedí na snídani, oběd i večeři.
  • Filipíny tvoří 7 107 ostrovů, z tohoto počtu je 2 000 neobydlených a 2 500 nemá ani pojmenování.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (17 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru