Connect with us

Letenky

Leť do Asie jako nikdy předtím! S Qatar Airways od 10 390 Kč

Leť do Asie jako nikdy předtím! S Qatar Airways od 10 390 Kč

Jak se létá s Qatar Airways do exotiky? Velkolepě! Už v ekonomické třídě se o tebe skvěle postarají. Jídlo, multimediální zábavní systém a šikovné přestupy v Doha. A to všechno tyto 5* aerolinky nabízejí za akční ceny! Letět můžeš z Prahy nebo Budapešti (ta nabízí vůbec nejlepší ceny), v ceně je 30kg odbavené zavazadlo a během cesty tě čeká jeden přestup v Doha.

Špičkové aerolinky Qatar Airways látají s přestupem v Doha do všech oblíbených exotických destinací

Jaké destinace jsou v akci?

Letecká společnost právě nabízí akční tarify do mnoha exotických destinací. Patří mezi ně: Goa, Bombaj, Penang, Langkawi, Bangkok, Kuala Lumpur, Hanoj, Zanzibar, Rangún, Male a mnoho dalších za ceny od 10 390 Kč.

Doplňující informace k letenkám

 • Odkud se letí? Odlety jsou z Prahy nebo Budapešti
 • Zavazadlo? 30kg zavazadlo je v ceně
 • Servis na palubě? V ceně (jídlo, pití, multimediální zábava)
 • Termíny? září 2019 – květen 2020 (tzn. termíny i na hlavní sezónu)
Cestou do exotiky si můžeš udělat zastávku i v Doha.

Zavazadlo s Qatar Airways

 • Ekonomická třída:
 • v ceně letenky je příruční zavazadlo – 1ks, max. 7 kg, rozměry 50 x 37 x 25cm
 • odbavené zavazadlo s váhou max. 30 kg a rozměry o součtu max 300 cm
 • povolené odbavené zavazadlo se může lišit v závislosti od konkrétního letu
Ekonomická třída Qatar Airways nabízí vše, co na cestě do exotiky potřebuješ.

Check-in s Qatar Airways

 • airport check-in – letecká společnost umožňuje svým pasažérům bezplatný check-in přímo na letišti při své přepážce, která je otevena 3 až 1 hodinu před odletem
 • online check-in je dostupný v čase od 36 hodin do 90 minut. Cestující si během online check-inu mohou vybrat sedadlo a získat palubní lístek, který si vytisknou
 • Mobile Check-in je relativně novou službou, kterou aerolinie nabízí pro pohodlný check.inu přes mobilní telefony

Do Kataru bez vízových povinností

Turisté z 80 zemí světa mohou už nějaký ten čas cestovat do Kataru bez vízových povinností a skvělou zprávou je, že mezi tyto země patří i Česká republika. Osvobození od vízových povinností platí po dobu 90 dní během jednorázové návštěvy nebo 180 dní v případě opakovaných cest. Jedná se zejména o cestující z evropských zemí. Nová pravidla vstupu do země bez víz platí i pro občany USA, Kanady, Nového Zélandu a některých zemí Afriky, které jsou osvobozeny od vízových povinností při pobytu do 30 dní.

Prohlídka v Doha za výhodné ceny

Nekonečně dlouhá čekání na navazující let jsou většinou spojená s drahým Wi-Fi připojením, ohřívaným sendviči z mrazáku a nepohodlnými kovovými stoličkami, o které mimochodem, musíte taky bojovat, protože letiště jsou zkrátka plná cestujících. V Kataru tomu tak být nemusí. Letiště v Doha nabízí cestovatelům v čase jejich mezipřistání několikahodinovou prohlídku města. Aktuální ceny za obhlídku se pohybují zhruba kolem 250 Kč.

Jedna z nejlepších aerolinek na světě

V roce 2017 se společnost Qatar Airways stala nejlepší leteckou společností na světě i dnes se drží na naprosté špičce mezinárodních hodnocení.

Klikněte pro komentář
Nahoru