Connect with us
Emirates

Koronavirus

Nabídnou Emirates ve své premium economy více letenek? Do flotily přidaly další Airbus A380

Nabídnou Emirates ve své premium economy více letenek? Do flotily přidaly další Airbus A380

Letecká společnost Emirates zařadila do své flotily další Airbus A380. Doručení stroje znamená, že budou doručena celkem čtyři letadla tohoto typu ještě předtím, než společnost Airbus program uzavře.

Reklama

Ačkoli je většina flotily aerolinií Emirates uzemněna v Dubaji, nedávno se k ní připojil další Airbus A380, píše Simple Flying. Airbus oznámil konec programu ještě před začátkem aktuální krize v leteckém průmyslu, pandemie mu ale určitě nepomohla.

Aerolinky Emirates mají podle všeho dva Airbusy A380 s premium economy třídou. Zpočátku se ovšem letenky na palubu nové premium economy třídy neprodávají, namísto toho upgradují letenky některých pasažérů. Pro takový krok se letecká společnost rozhodla z důvodu malých zásob, kvůli kterým nemůže zaručit více letů se stoprocentní jistotou. Letenky začnou prodávat, až se do flotily přidá více letadel.

Emirates ještě před definitivním ukončením programu společnosti Airbus očekávají doručení tří další Airbusů A380.

Dostupné akční letenky Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru