Connect with us
Emirates

Novinky

Emirates jsou první aerolinky, které začnou létat na Bali dvoupodlažním letadlem Airbus A380

Emirates jsou první aerolinky, které začnou létat na Bali dvoupodlažním letadlem Airbus A380

Oblíbené dubajské aerolinky Emirates začnou 1. června 2023 létat na Bali obrovským Airbusem A380, což bude znamenat milník v historii indonéské letecké dopravy. Půjde totiž o první pravidelnou linku do této země provozovanou dvoupatrovým Airbusem A380.

Reklama

Novinka nahradí dvě denní spojení na Bali

Nové spojení Emirates nahradí jednu ze dvou denních linek na Bali. Ty v současnosti zajišťuje letadlo Boeing 777-300ER. Debutový let A380 letecké společnosti EK368 odletí z letiště v Dubaji ve 03:25 hod. a do Denpasaru přiletí v 16:35 hod. místního času. Zpáteční let EK369 odletí z Bali v 19:40 hod. a do Dubaje přiletí v 00:45 hod. místního času.

Letadlo v Emirates v oblacích

Adnan Kazim, obchodní ředitel společnosti Emirates, zdůraznil potřebu nasazení největšího osobního letadla na světě právě na Bali: „Jsme nadšeni, že můžeme našim cestujícím nabídnout možnost zažít jedinečnost tohoto letadla a bezkonkurenční krásu na letech na Bali a z něj. Je samozřejmé, že jsme úzce spolupracovali s našimi partnery na mezinárodním letišti Ngurah Rai na Bali, abychom zabezpečili, že provoz našeho letadla A380 bude bezproblémový a hladký. Chtěli bychom poděkovat úřadům a našim partnerům za veškerou jejich podporu.“

Emirates

Emirates létají na Bali denně od roku 2015

Společnost Emirates začala v roce 2015 provozovat denní linku z Dubaje na Bali bez mezipřistání. Tím doplnila své pravidelné lety do Jakarty, které začala provozovat v roce 1992. Letecká společnost dosud uskutečnila více než 49 tisíc letů a přepravila více než 9 milionů cestujících mezi Indonésií a Dubají. Společnost Emirates v současnosti obsluhuje Indonésii 28 lety týdně na Bali i do Jakarty. Prostřednictvím partnerských dohod se společnostmi Garuda Indonesia a Batik Air ovšem nabízí i další rozšířená spojení do 29 destinací.

Emirates

V letadle A380 v barvách Emirates mají cestující k dispozici 58 lehátkových sedadel v byznys třídě a 557 velkoryse rozmístěných sedadel v ekonomické třídě. Zákazníci cestující na a z Bali se mohou těšit na prostorné a pohodlné kabiny, stejně jako na charakteristické produkty, které cestujícím zaručí ty nejlepší zážitky v oblacích – například palubní salonek či regionální kuchyni včetně množství indonéských jídel. Oceňovaný systém palubní zábavy společnosti Emirates nabízí více než 5 000 kanálů zábavy s širokým výběrem multimediálního obsahu.

Společnost Emirates nadále rozšiřuje svoji síť letadel A380, aby uspokojila rostoucí poptávku po cestování na celém světě. Vlajkové letadlo letecké společnosti je v současnosti nasazeno ve 41 destinacích včetně Dubaje. Do konce léta se pravděpodobně rozšíří na téměř 50 destinací. Rovněž připomínáme, že aerolinky Emirates byly téměř jediné, které na těchto dvoupodlažních strojích opět začaly létat během pandemie.

Emirates

Akční letenky Emirates

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru