Connect with us
Exteriér htelu Clarion ve Špindlerově mlýně v Krkonoších

Dovolené

PECKA DNE: Prodloužený víkend ve Špindlerově Mlýně již od 2 190 Kč

PECKA DNE: Prodloužený víkend ve Špindlerově Mlýně již od 2 190 Kč

Okolí Špindlerova Mlýna je vám jistě známé buď z mnoha fotografií, nebo z vašich turistických dobrodružství. Vsaďte na jedinečné Krkonoše i letos a dopřejte si odpočinek uprostřed českých hor.

Reklama

Ve Špindlu je na dovolené krásně vždy!

Zabydlete se v krásném 4* hotelu Clarion Špindlerův Mlýn, který vám v létě poskytne ideální podmínky na prozkoumání okolních krás. Vyberte si mezi turistikou a cykloturistikou – přímo v hotelu si můžete půjčit kola či elektrokola a probrázdit tak okolní kopce po cyklostezkách. V zimě zase využijete pohodlnou dostupnost ke zdejším sjezdovkám a to zejména díky ski busům (hotel mimo jiné nabízí i služby lyžařské školy a vlastní půjčovny lyží a snowboardů).

A pokud vyrazíte s celou rodinou, nebojte se, že byste se nudili. Děti nechte vybláznit na místních venkovních hřištích, při adrenalinových aktivitách (jako např. návštěva lanového parku) anebo ve vnitřní herně. Nevynechejte ale ani další aktivity. Vydejte se třeba na výlet – vystupte na Sněžku, projděte si Harrachovu cestu nebo stezku k prameni Labe.

V Krkonoších si užijete aktivní dovolenou a to jak s dětmi, tak bez nich. Areál je ideálním místem pro trávení dovolené snad pro každého.

  • KAM? Hotel Clarion Špindlerův Mlýn****, Krkonoše, Česká republika
  • KDY? Září – listopad 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 4* hotelu, snídaně, vstup do plaveckého bazénu a whirlpool – denně od 07:00 do 12:00 hod. (dostupnost služeb závisí na nařízení vlády), Wi-Fi
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Špindlerův mlýn, Clarion, termíny
Interiér pokoje v 4* hotelu Clarion ve Špindlerově mlýně
Bazén v 4* hotelu Clarion ve Špindlerově mlýně v Krkonoších
wellness v 4* hotelu Clarion ve Špindlerově mlýně v Krkonoších
Terasa v 4* hotelu Clarion ve Špindlerově mlýně v Krkonoších

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru