Connect with us
Exteriér htelu Clarion ve Špindlerově mlýně v Krkonoších

Dovolené

PECKA DNE: Prodloužený víkend ve Špindlerově mlýně od 2 190 Kč

PECKA DNE: Prodloužený víkend ve Špindlerově mlýně od 2 190 Kč

Okolí Špindlerova mlýna je vám jistě známé minimálně z mnoha fotografií, anebo třeba i z vašich lyžařských dobrodružství. Ovšem, co je „profláklé“, nemusí být zákonitě obehrané!

Reklama

Ve Špindlu je na dovolené krásně vždy!

Zabydlete se v krásném 4* hotelu Clarion Špindlerův Mlýn, který vám v zimě poskytne pohodlnou dostupnost ke zdejším sjezdovkám i díky skibusům (mimo jiné hotel sám nabízí i služby lyžařské školy a vlastní půjčovny lyží a snowboardů), a v létě zase možnost vypůjčení kola nebo elektrokola přímo v hotelu. Můžete tak okolní kopce probrázdit po cyklostezkách.

A pokud vyrazíte s celou rodinou, nebojte se, že byste se snad nudili. Děti nechte vybláznit na místních venkovních hřištích, při adrenalinových aktivitách (jako např. návštěva lanového parku) anebo ve vnitřní herně. Navíc je tu spousta dalších možností, jak se vybláznit. Vydejte se třeba na výlet – vystupte na Sněžku, projděte si Harrachovu cestu nebo stezku k prameni Labe.

V Krkonoších si tak užijete aktivní dovolenou, ať už s dětmi, nebo bez nich. Areál je ideálním místem pro trávení dovolené snad pro každého.

  • KAM? Hotel Clarion Špindlerův Mlýn****, Krkonoše, Česká republika
  • KDY? Prosinec – Květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování v 4* hotelu, snídaně, vstup do plaveckého bazénu a whirlpool – denně od 07:00 do 12:00 hod. (dostupnost služeb závisí na nařízení vlády)
  • HODNOCENÍ HOTELU: 3,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená v hotelu Clarion, Krkonoše, Špindlerův mlýn
Interiér pokoje v 4* hotelu Clarion ve Špindlerově mlýně
Bazén v 4* hotelu Clarion ve Špindlerově mlýně v Krkonoších

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Finsko je počtvrté po sobě nejšťastnější zemí světa. Žebříček ovlivnila i koronakrize https://t.co/LI4ZBoBwjb #koronavirus2 dny dozadu
Finsko je počtvrté po sobě nejšťastnější zemí světa. Žebříček ovlivnila i koronakrize https://t.co/LI4ZBoBwjb #novinky2 dny dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/PL0SPvKTOy #koronavirus2 dny dozadu
UNESCO park Wadden Sea v Dánsku bude mít unikátní vyhlídkovou věž. Přibude i velký kemp pro karavany https://t.co/L9uYf8SXy92 dny dozadu
PECKA DNE: Dovolená v Dubaji! Hilton se snídaní + letenka od 14 891 Kč https://t.co/T9uccXd4an2 dny dozadu
Které země můžeme navštívit: aktuální doporučení a zákazy (COVID-19) https://t.co/XwtQIeaL5x #koronavirus2 dny dozadu
Velké sčítání cestovatelů: Jak vidíš dovolenou v roce 2021? Klikni a vyplň krátký dotazník https://t.co/WpQqy7nhll #koronavirus2 dny dozadu
10 míst a věcí, které při návštěvě Mexico City nevynechat https://t.co/xiWjL4Cfmz2 dny dozadu
Rekonstrukce Notre Damu bude hotová v roce 2024. Dnes jsou to dva roky od nešťastného požáru https://t.co/6Z87Jwjxtc #novinky3 dny dozadu
Na letišti v Tokiu testují bezkontaktní check-in pomocí snímání obličeje https://t.co/SoXsDNZUEq #koronavirus3 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru