Connect with us
Dovolená v hotelu Chateau St. Havel

Dovolené

PECKA DNE: Dovolená na pražském zámku se snídaní od 1 990 Kč

PECKA DNE: Dovolená na pražském zámku se snídaní od 1 990 Kč

Pokud chcete okusit, jak si asi ve své době žila šlechta, máte možnost. Prahu si totiž můžete vychutnat i v nově zrekonstruovaném novogotickém zámku, ve 4* Chateau St. Havel. Ale nečekejte žádné unylé ubytování bez zábavy. Kromě krásného prostředí tu na vás čeká hotelový wellness, golfové hřiště a úžasné tabule z dílny zdejších kuchařů. Šéfkuchařem je známý kuchař z pořadu Kluci v akci, Ondřej Slanina, takže pokud jste někdy chtěli ochutnat jakékoliv jejich jídlo, máte příležitost. Prostě tu najdete pravý luxus.

Reklama

Aktivní i pasivní dovolená

Večery můžete využít k příjemným procházkám po zdejším anglickém parku s několika jezírky. Dovolenou si tu užije každý, ať už jsou to zamilované páry, party kamarádů nebo samostatní jedinci, co chtějí od všeho utéct. Stejně tak si to zde zamilují vyznavači příjemného lelkování i aktivního zkoumání okolí například po mnohých cyklostezkách, které tu najdou. K tomu hotel poskytuje i půjčovnu elektrokol a vybavení ke sportovnímu rybaření.

  • KAM? Chateau St. Havel****, Praha, Česká republika
  • KDY? Prosinec – květen 2021
  • CO JE V CENĚ? Ubytování ve 4* hotelu Chateau St. Havel se skvělou dostupností do pražského centra, snídaně, parkování
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4,5 z 5 (tripadvisor)
Dovolená na zánku Chateau St. Havel v Praze
Interiér pokoje v hotelu Chateau St. Havel v Praze
Snídaně v Chateau St Havel v Praze
Taková snídaně na vás čeká
Wellness v hotelu Chateau St. Havel
Hotelový wellness

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru