Connect with us

Dovolené

NABÍDKA DNE: 4* hotel v New Yorku s letenkou od 18 990 Kč

NABÍDKA DNE: 4* hotel v New Yorku s letenkou od 18 990 Kč

Chtěl by sis splnit svůj velký americký sen? Udělej si výlet do Velkého jablka. Čeká na tebe ubytování v The Maxwell NYC**** přímo na Manhattanu, jen kousek od Times Square, 5th Avenue nebo Central Parku. K tomu všemu komfortní letenku z Prahy.

Reklama

Výlet do New Yorku: 4* hotel na Manhattanu s letenkou od 18990 Kč/osoba

Cena je konečná, platí pro jednu osobu a zahrnuje všechny povinné poplatky.

KAM? The Maxwell New York City ****, NYC, USA

KDY? Např. Odlet ve čtvrtek 21. ledna 2020, návrat čtvrtek 28. ledna 2020 (v nabídce je vícero možností)

ODKUD? Letiště Václava Havla

CO JE V CENĚ? Ubytování na 7 nocí ve 4* hotelu na Manhattanu, letenka z Prahy, všechny letištní poplatky, dvojlůžkový pokoj

HODNOCENÍ HOTELU: 7.9 z celkových 10

RYCHLÁ REZERVACE

New York v zimě má kouzlo

Zimních termínů se není potřeba vůbec bát. New York během zimních měsíců dostává úplně novou atmosféru. Podívejte se na místa, kde se natáčel Sám Doma 2 nebo si půjčte brusle a zabruslete si na nejslavnějším kluzišti u Rockefeller Center, případně v samotném Central Parku.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru