Connect with us

Dovolené

Luxus v Karibiku! All inclusive Punta Cana od 27846 Kč

Luxus v Karibiku! All inclusive Punta Cana od 27846 Kč

Táhne vás to do tepla a chcete navštívit jednu z nejkrásnějších pláží na světě?

Nyní máte jedinečnou příležitost! V Punta Cana se v květnu otvírá zbrusu nový luxusní 5* hotel ze známé sítě Lopesan. Úplně nový, moderně zařízený resort se nachází přímo na slavné pláži Bavaro, která je označována za jednu z nejkrásnějších pláží světa.

Dopřejte si oddech v jedné z nejpopulárnějších destinací Karibiku. Kombinace nádherných písečných pláží, vodních sportů a množství turistických atrakcí dělá z oblasti Punta Cana ideální destinaci pro aktivní dovolenkáře i plážové povaleče.

Resort je vynikající volbou nejen pro rodiny s dětmi, které se tady hravě zabaví od rána do večera, ale i pro dospělé, kteří o dětský křik nemají zájem. Je zde totiž i exkluzivní zóna pouze pro dospělé.

Dobré jídlo, vodní sporty i relax

Díky bohatému all inclusive programu se nemusíte bát, že byste si museli tajně odkládat zbytky od snídaně. Během dne můžete navštívit až šest tématických restaurací, bufetové restaurace, beach cluby a bary. Nebojte, váhu na pokoj naštěstí nedali.

Sportuchtiví jedinci (případně ti s výčitkami svědomí z toho výborného jídla) určitě ocení možnost vyzkoušet si různé vodní sporty či možnost odskočit si do skvěle vybaveného fitness centra. Pro náročnější jsou zde připraveny i kurzy potápění nebo vyjížďky na koních. A nezapomíná se ani na ty nejmenší! Návštěva vodního parku totiž jistě potěší nejednu dětskou dušičku.

Volný čas můžete trávit i v nákupním centru The Boulevard, které nabízí širokou škálu aktivit. Kromě nákupů si zde můžete skočit na zmrzlinu nebo chutnou kávu, zahrát si bowling, relaxovat v exkluzivním lázeňském centru omrknout místní diskotéku nebo divadlo, případně si dopřát péči na kosmetice.

Nad touto skvělou nabídkou netřeba dlouho uvažovat! Při příležitosti otevření nového hotelu máme pro Vás tuto all inclusive dovolenou za uváděcí ceny. Takto dostupný luxus už se nebude opakovat! Navíc, víza ani jiné záležitosti řešit nemusíte, stačí jeden klik a můžete se začít balit!

5* Lopesan Costa Bavaro Resort od 27 846 Kč

✅ all inclusive ✈ odlet z Vídně ✅ zbrusu nový hotel

REZERVOVAT DOVOLENOU

Luxus v Karibiku! All inclusive Punta Cana od 27846 Kč
5 (100%) 1 vote[s]

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru