Connect with us
New York

Koronavirus

Otevřou cestovatelský koridor mezi New Yorkem a Londýnem ještě tuto zimu?

Otevřou cestovatelský koridor mezi New Yorkem a Londýnem ještě tuto zimu?

Americké úřady by chtěly otevřít cestovatelský koridor mezi New Yorkem a Londýnem již tuto zimu. Řešení by umožnilo pasažérům z obou zemí vyhnout se karanténním požadavkům.

Reklama

Simple Flying píše, že takový koridor by mohl vzniknout ještě tuto zimní sezónu, a to díky rostoucím možnostem testování pasažérů. Nový plán by od cestujících vyžadoval test před odletem i po příletu. Souhlasit však musí obě strany, Evropa i USA a jejich příslušné úřady.

Zatím stále platí, že mnozí pasažéři směřující do Velké Británie musí dodržet 14denní karanténu a obecně do Evropské unie nemůže vycestovat většina obyvatel USA.

Akční letenky do New Yorku na rok 2021

Tento článek si můžete přečíst i uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY, kde se automaticky aktualizuje. Budete tak mít čerstvé, žhavé novinky z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Sleva 250 Kč na letenky - stáhni si naši novou aplikaci, objednej letenky na Pelikan.cz za minimálně 500 Kč, zadej slevový kód PECKYAPPKA a ušetři 250 Kč z objednávky.
  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru