Connect with us

Letenky

Bali jako v bavlnce: s 5* EVA Air z Vídně za 15 990 Kč

Bali jako v bavlnce: s 5* EVA Air z Vídně za 15 990 Kč

Ať už je pro tebe Bali místem s těmi nejlepšími vlnami pro surfování, destinací, kde si užiješ relax na plážích, nebo ostrovem na kterém se skrze místí chrámy dostaneš k duševnímu osvícení, vždycky si tu najdeš to pravé ořechové. Vlastně i pro to je Bali jednou z nejoblíbenějších destinací jihovýchodní Asie, její obliba raketově roste u mezi českými cestovateli. Letenky sem rozhodně nepatří mezi ty nejlevnější, ale nějaká parádní akce se tam vždycky objeví. Jako třeba tahle zpáteční letenka z Vídně s 5* aerolinkami EVA AIR.

O špičkových službách ti ještě řekneme, tady je zatím letenka. Odlet je z Vídně, takže hlavně Moraváci to mají, co by kamenem dohodili. Po cestě tě čeká jeden krátký přestup v Tchaj-peji a potom hurá rovnou na Bali. Když budeš mít trochu štěstí jako ty, můžeš letět i v tematických Hello Kitty letadlech. V ceně letenky je i ohromné 30kg zavazadlo a na výběr jsou temríny od podzimu.

Bali za 15 990 Kč

✈ odlet z Vídně 🗓 září – březen 🛄 30kg zavazadlo

REZERVOVAT LETENKU

Západ slunce na Bali

Proč letět s EVA AIR?

Už jen samotný fakt, že se jedná o 5* aerolinky mnohé napoví. Na celém světě totiž najdeš jen 11 leteckých společností, které se tímto hodnocením mohou pyšnit. EVA AIR nabízí špičkový servis, přičemž nezáleží na cestovní třídě. Na palubě se servíruje vynikající jídlo a o zábavu se postará špičkový zábavní systém. Výhodou oproti jiným leteckým společnostem je i velikost odbaveného zavazadla. To může mít až 30 kg.

Jídlo v ekonomické třídě Eva Air
Jídlo v ekonomické třídě na dlouhém letu
Jídlo v ekonomické třídě Eva Air na krátkých letech
Jídlo v ekonomické třídě na krátkých letech
Häagen-Dazs zmrzlina
Vynikající zmrzka je u EVA Air samozřejmost

EVA AIR ocení i multicity dobrodruhové. Pokud ti Bali nestačí, můžeš si u letenky zdarma nastavit i denní stop-over v Tchaj-peji. Díky tomu můžeš s jednou zpáteční letenkou zažít hned dvě odlišné destinace, aniž bys utratil jediný halíř navíc.

Bali jako v bavlnce: s 5* EVA Air z Vídně za 15 990 Kč
5 (100%) 3 vote[s]

Continue Reading
Klikněte pro komentář
Nahoru