Connect with us
Pobřeží v Málaze

Evropa

Přímé lety z Prahy do Málagy za super ceny! Rezervuj v termínech i na léto od 2 990 Kč

Přímé lety z Prahy do Málagy za super ceny! Rezervuj v termínech i na léto od 2 990 Kč

Málaga je přístavním městem, které je druhé největší v Andalusii. Leží na úplném jihu Španělska a založeno bylo už v 8. století před naším letopočtem. Historie tak na tebe dýchne ze všech stran. Můžeš vystoupat například na starou palácovou pevnost, navštívit římské divadlo nebo rodný dům malíře a sochaře Pabla Picassa. Leť přímým letem z Prahy a vyber si atraktivních termínů na léto už od 2 990 Kč.

Reklama

Přímé lety do Málagy

 • Odkud? Přímým letem z Prahy
 • S kým? Letecká společnost Smartwings
 • Kdy? Březen až září 2024
 • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 8kg příruční zavazadlo

Níže si vyber letenku podle svých preferencí. Neváhej a naplánuj si dobrodružství na španělské půdě!

Co v Málaze dělat a zažít?

Málaga tě okouzlí nejen svou historií, ale také přátelskou atmosférou, pravým jižanským temperamentem a skvělým počasím po celý rok. Objevuj město nebo si půjč auto a vydej se za jeho hranice, kde na tebe čeká rozmanitost a pestrost celé Andalusie.

 • Gibralfaro viewpoint – Krásný výhled na přístav a dominantu města, arénu pro býčí zápasy La Malagueta Bullring. Výšlap je nenáročný a kromě vyhlídek tě zavede až ke vstupu do Castillo Gibralfaro.
 • Museo Casa Natal de Picasso – Na náměstí Plaza de la Merced najdeš rodný dům Pabla Piccasa. Můžeš navštívit muzeum a obdivovat um jednoho z nejznámějších umělců světa.
 • Catedral de la Encarnación de Málaga – Velkolepá katedrála, která tě uchvátí z venku i zevnitř. Za 10 euro se můžeš dostat po schodech až na věž a užít si skvělý výhled na město.
Málaga Španělsko

 • Mimo hranice města se můžeš vydat například do města Sevilla s nádherným náměstím či legendárního města Ronda s kamenným mostem, který spojuje jeho dvě části. Za návštěvu jistě stojí také Gibraltar ležící na jihu Pyrenejského poloostrova, kde volně v přírodě žijí opičky Makak. Velmi unikátní je šmoulí vesnička Júzcar, která byla v roce 2011 kompletně natřena na modro a během půl roku ji díky tomu navštívilo 95 000 turistů. Do té doby ji vidělo ani ne deset tisíc turistů ročně.
 • Inspiruj se dalšími tipy v našem článku Historická Málaga: Co ochutnat a zažít?
Andalusie

Málaga a levné ubytování

Nejrůznější možnosti ubytování najdeš v této šikovné mapce. Zkontroluj si ceny a rezervuj hotel přes Pelikána:

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Mladý pár, který létá po světě, natáčí videa, vaří světovou kuchyni a píše tipy na dovolenou pro ostatní nadšence do cestování.

Nahoru