Connect with us
malaga

Evropa

Léto v Evropě ve znamení akčních letenek! Zadej kód a získej slevu

Léto v Evropě ve znamení akčních letenek! Zadej kód a získej slevu

Dobrých letenek není nikdy dost, že? My si myslíme, že rozhodně ne, a proto jsme se tě dnes rozhodli potěšit akčními letenkami z Vídně nebo Prahy, které nyní pořídíš o 300 Kč levněji.

Reklama

Jak na to? Stačí, když v posledním kroku objednávky zadáš slevový kód:

LETO20

Získáš tak slevu 300 Kč z každé objednávky letenek (slevový kód není možné uplatnit na pobyty nebo ho kombinovat s jinými slevami). Ale pozor – čas máš jen do půlnoci 23. července 2020. Poté se kód deaktivuje a nebude možné jej použít.

Jestli nevíš, kam se vydat, inspiruj se naším výběrem TOP destinací nebo si vyber letenku podle svého gusta.

TOP letenky do bezpečných zemí

Tento článek si můžete přečíst a uložit na později v NOVÉ APLIKACI PELIPECKY. Díky aplikaci budete mít čerstvé a žhavé informace z první ruky (funguje i v offline režimu).

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru