Connect with us
Výhled na pláž tureckého Izmiru

Asie

NOVÁ LINKA: Tuzemské aerolinky Smartwings propojí Prahu s tureckým Izmirem

NOVÁ LINKA: Tuzemské aerolinky Smartwings propojí Prahu s tureckým Izmirem

Oblíbené turecké město Izmir láká nejen na přímořskou atmosféru a nespočet historických památek, ale také na výtečnou kuchyni a pestrou kulturu. A to všechno budeš moci zažít díky zbrusu novému leteckému spojení na palubě české letecké společnosti Smartwings.

30. května 2024 dopravce spustí novou přímou linku do třetí největší turecké metropole, cestujícím nabídne dvě rotace týdně, a to každé pondělí a čtvrtek. Bez problémů si tak můžeš do Izmiru zaletět třeba i jen na prodloužený víkend.

Reklama

Provoz trasy Praha – Izmir bude k dispozici dle dostupných informací do 30. září 2024. Let z Prahy do Izmiru potrvá 2 hodiny 35 minut a ten zpáteční 2 hodiny 45 minut. Odlet z Prahy je plánován na 19:00 (přílet do Izmiru ve 22:35). Z Izmiru vyrazíš v 23:25 (letadlo přistane v Praze v 01:00).

Ať už se rozhodneš pro víkendový trip nebo pořádnou letní dovču, letenky si můžeš zarezervovat už nyní. Kombinuješ termíny od června do září, v ceně máš 8kg příruční zavazadlo.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář
Nahoru