Connect with us
Letadlo společnosti LOT

Koronavirus

Aerolinky LOT prodlužují zákaz letů do 45 zemí

Aerolinky LOT prodlužují zákaz letů do 45 zemí

Polsko prodloužilo zákaz některých mezinárodních letů do 25. srpna. Společnost LOT byla proto nucena zrušit plánovaná spojení. Zákaz se týká 45 zemí – některé z nich jsou důležitou součástí trhu pro polské aerolinky.

Reklama

Polská vláda se rozhodla prodloužit zákaz kvůli narůstajícím případům koronaviru napříč Evropou. Mezi 45 zemí patří: Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Svatý Tomáš a Princův ostrov, Rusko, Brazílie, Andorra, Saudská Arábie, Bahrain, Svazijsko, Mexiko, Izrael, Katar, Kuba, Argentina, Arménie, Ázerbájdžán, Chile, Dominikánská republika, Ekvádor, Gabon, Guatemala, Honduras, Irák, Kazachstán, Kyrgyzstán, Kolumbie, Kosovo, Kostarika, Makedonie, Maledivy, Moldavsko, Panama, Peru, Jihoafrická republika, El Salvador, Srbsko, Singapur, Suriname, Kapverdy, Rumunsko, USA, Omán, Lucembursko, Bolívie a Bahamy.

Nejvíc jsou ovlivněny východoevropské země. Například v Srbsku a Severní Makedonii nebude LOT operovat do září. Černá Hora se dočká spojení až v říjnu.

Aerolinky LOT ovšem expandovaly například v Chorvatsku, nová spojení směřují do Splitu, Dubrovníku i Zadaru, uvádí Simple Flying.

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář
Nahoru