Connect with us

Letenky

Zimní a jarní Vancouver z Prahy od 9 990 Kč!

Zimní a jarní Vancouver z Prahy od 9 990 Kč!

Vancouver se každoročně umisťuje v žebříčcích pro život nejpříznivějších míst a má na to plné právo. Jako nejteplejší kanadské město nezápasí se závějemi sněhu jako například města na východním pobřeží. Navíc málokterému městu se podařilo vklínit se, jako moderní metropole, do okolní přírody. Díky tomu je zároveň ideální základnou pro nejrůznější výlety. Na návštěvu například láká svým Stanley Parkem, vancouverským aquariem, galeriemi a muzei.

Reklama
  • Odkud? Z Prahy
  • S kým? Letecké společnosti Lufthansa, British Airways, Air Canada
  • Kdy? Leden – květen 2020
  • Termín? Příklad 14. – 30. dubna 2020
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo, odbavené zavazadlo za příplatek
  • Využij slevový kód: USETRI250 – Stačí u Způsobu platby zaškrtnout Uplatnit kupon a vyplnit.

Co ve Vancouveru dělat, vidět a zažít?

  • Nezapomeň, že Kanada je zemí dvojjazyčnou – domluvíš se v jedné části anglicky, ve druhé francouzsky. Vancouver patří do té první.
  • Vancouver je pro turisty rájem. Na kole i pěšky můžeš objevovat Stanley Park, a to doslova. Půjčovny jsou různě po okolí a jezdit můžeš cca za 9 $. Takže se projedeš i k jezeru Beaver Lake, které je uprostřed parku. Název není náhodný, bobři totiž postaví přehradu 365x v roce! Musí, protože lidé jim ji vždy hezky uklidí – a tento cyklus se stále a stále opakuje.
  • Dalším tvým cílem by mohl být Granville Island. Vyhledávaný koutek pro kempování a nákupy.

A co doklady do Vancouveru?

Při cestování do Kanady za účelem turismu vízum nepotřebuješ, stačí vlastnit platný pas a mít elektronickou autorizaci eTA. Ta je v případě cesty do Kanady letadlem povinná (i v rámci leteckých tranzitů přes Kanadu).

Levné ubytování ve Vancouveru

Hledáš výhodné ubytování? Ubytovat se můžeš přímo přes Pelikána. Pelikán se totiž kamarádí s největším prodejcem ubytování na světě (booking.com).

A krom toho i s portálem Airbnb.com. Přes Airbnb teď rozdáváme slevové kupóny na první ubytování ve výši 30€ (+11€ na zážitek). Zaregistruj se a penízky ve formě kreditu jsou tvoje.

Tip na aplikaci: Revolut

Vykašli se na směnárny. Stáhni si appku Revolut, pár kliknutími se registruj a „bankuj“ po celém světě. Revolut se ti hodí, zejména když potřebuješ stabilní dobrý měnový kurz – k dispozici máš 29 světových měn a středové kurzy pro převody. Z Revolutu můžeš posílat nebo přijímat platby i z jiných bankovních účtů. Výběry ze všech bankomatů na světě máš zdarma, a to až do 200€ měsíčně a navíc si peníze můžeš kdykoliv poslat na kartu a převod proběhne během pár sekund. Když se zaregistruješ přes Pelikánský odkaz, tak navíc získáš Revolut kartu s doručením zdarma.

Tip na pronájem auta: Rentalcars od Pelikána

Ušetři na půjčovném auta zařiď si jej přes Pelikána! Přes vyhledávač si vyber konkrétní destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu. Díky Rentalcars uvidíš vždy nejvýhodnější ceny na trhu a v požadovaném termínu.

Victoria Harbour

Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

British Airways stoply všechny lety z Gatwicku, 80% zaměstnanců dostane volno https://t.co/tvgdcpgQ8J #novinky12 hodinami dozadu
Přímá linka Thai Airways z Vídně do Bangkoku je do října zrušená https://t.co/OKzVe0fL5b #novinky12 hodinami dozadu
Kvůli přerušení letecké dopravy bude počasí méně předvídatelné, obává se WHO https://t.co/1Ra7mpnS48 #novinky12 hodinami dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/q8n39ZEPWT #novinky13 hodinami dozadu
Qatar Airways už na let vyžadují lekářské osvědčení https://t.co/FnCg5Ti2KZ #novinky14 hodinami dozadu
Jste v Indonésii? Takto se můžete dostat domů https://t.co/MpJtLoJXU3 #novinky14 hodinami dozadu
Průvodce po Bali! Jak ovládnout tento kouzelný indonéský ostrov https://t.co/WXM1ltmwD02 dny dozadu
Jaký vliv mají klimatické změny na světové památky? Google vám to ukáže https://t.co/alx66nynLh #novinky2 dny dozadu
Koronavirus a cestování – vše, co potřebuješ vědět https://t.co/q8n39Znf5l #novinky2 dny dozadu
10 míst v USA, která vám svými barvami zamotají hlavu https://t.co/kk6rrakONM2 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru