Connect with us
Bangkok

Asie

Thajsko od 8 990 Kč! Nezmeškej výhodné letenky z Athén na top sezónu

Thajsko od 8 990 Kč! Nezmeškej výhodné letenky z Athén na top sezónu

Tohle se neodmítá! Jestli máš Thajsko na svém cestovatelském seznamu, skoč po letenkách z Athén od peckovních 8 990 Kč. V nabídce je Krabi, Bangkok i Phuket, a to v termínech na hlavní sezónu. Který kout si vybereš ty? Každý dobrodruh navíc ocení odlet z Řecka, díky kterému máš možnost prozkoumat hned dvě super destinace během jedné dovolené – akční letenky do Athén najdeš ZDE.

Reklama

Akční letenky do Thajska

  • Odkud? Z Athén
  • S kým? Letecká společnost Scoot/TigerAir Singapore
  • Kdy? Listopad – únor 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, příruční zavazadlo

Thajsko a jeho poklady

Thajsko je se svými třpytícími se chrámy, přátelskou atmosférou a dokonalou kuchyní ideální destinací pro všechny dobrodruhy, kteří se chtějí seznámit a proniknout do tajů zdejší kultury. Na druhé straně není o nic méně vstřícná k milovníkům plážového povalování. Výhledů na azurovou vodu lemovanou nekončícím pásem bělostného písku totiž nabízí víc než dost. Kterou cílovou destinaci zvolíš ty?

Bangkok

Bangkok by se dal definovat jako živé a chaotické město, v němž ale najdeš i místa, která budou oázou klidu a pokoje. Mezi ně patří například slavné chrámy Wat Arun (chrám svítání), Královský palác či chrám Wat Phra Kaew. Určitě zde navštiv i plovoucí trhy. Ale víc ti doporučí náš redaktor, který vytipoval řadu věcí, které ti z návštěvy Bangkoku udělají nezapomenutelný zážitek.

Bangkok

Phuket

Tento ostrov nabízí tolik rozmanitosti, že nebudeš vědět, kam dřív. Zejména je známý pro své perleťově bílé pláže, ale ani ty nejsou stejné. Vybrat si můžeš od luxusních záležitostí s nádhernými resorty a plážovými kluby až po klid, na který narazíš na jihu Phuketu. Za párty a bohatým nočním životem se zase jezdí na pobřeží Patong. Atmosféru se pak vydej nasát k chrámu Wat Chalong nebo k Velkému Buddhovi. Pro váhavé jsme sepsali ještě 15 důvodů, proč toto místo nejde nemilovat.

Phuket

Krabi

Jedna z nejkrásnějších provincií Thajska. I tak se dá charakterizovat Krabi. Je místem, které si pořád zachovává svůj šarm a my ho za to milujeme. Kromě bílých pláží lemovaných parádní scenérií a jedinečnými skalními útvary toho nabízí mnohem víc. Vydej se třeba k posvátnému chrámu Wat Tham Sua nebo si naplánuj potápění na ostrově Koh Lanta Yai.

ostrovy-krabi thajsko

Podmínky vstupu do Thajska

Thajsko s platností od 1. října 2022 zrušilo všechna vstupní nařízení související s COVID-19. Cestující tak již při vstupu do země nebudou muset předkládat potvrzení o očkování či negativní PCR/antigenní test. Co se týče návratu ze zahraničí zpět do České republiky, od 9. dubna je bez omezení.

Bangkok

Cestuj na jistotu s pojištěním

  • Pojištění KOALA: každý pasažér obdrží 5 000 Kč za každý zrušený let nebo za zpoždění více než 2 hodiny. Pojištění KOALA si můžeš zajistit jednoduše společně s rezervací letenek. Pár kliků a cestuješ bezpečně s pojištěním (pojištění nelze dokoupit dodatečně).
  • Pojištění ISTOTA: zaručuje proplacení léčebných výloh a následků po úrazu. Platí však i v jiných nečekaných a nepříliš příjemných situacích, jako například problémy se zavazadly, zpoždění dopravního prostředku, potřeba pátrání nebo záchrany nebo poškození zdraví a majetku třetích osob.
  • Pojištění STORNO: v případě událostí, jako onemocnění, úraz nebo i ztráta práce a další neočekávané situace. Za neproletěnou část tvé letenky se ti vrátí peníze.
Pojištění Pelikán

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (3 votes)
Klikněte pro komentář

Doporučujeme

Žhavé #PELIPECKY

Novinky a zprávy ze světa cestování

Výlet s chutí Itálie. Leť v květnu z Vídně do Perugie od 1 060 Kč https://t.co/O1vYtbMqNR4 hodinami dozadu
Slunné Korfu. Zpáteční letenky z Vídně na duben od 1 390 Kč https://t.co/FxSVZGuWOV4 hodinami dozadu
Athény z Bratislavy na křídlech Aegean: start přímé linky se přesouvá na říjen https://t.co/IyJPBAuK22 #novinky4 hodinami dozadu
Týden na Bali: Ubud, rýžová pole, sopky i letenky z Prahy od 18 390 Kč https://t.co/hKS5DjoWoF22 hodinami dozadu
Přímé lety z Bratislavy do Athén od 1 990 Kč: hlavní sezóna a servis na palubě https://t.co/IyJPBAuK2224 hodinami dozadu
Exotický Mauricius! Chyť letenky z Budapešti nebo Prahy v předstihu od 13 690 Kč https://t.co/b6l5YAEk5k1 dnem dozadu
Madeira – ostrov květin a věčného jara. Leť z Prahy za 3 990 Kč https://t.co/kPdjtOWyFa1 dnem dozadu
Za volantem v zemi flamence aneb roadtrip po Španělsku https://t.co/2xu1DHDZkA1 dnem dozadu
Množné číslo od slova nádhera: Athény (10 božských atrakcí) https://t.co/BK9KvnurLP2 dny dozadu
Přímé lety z Bratislavy do Athén za 2 690 Kč: hlavní sezóna a servis na palubě https://t.co/IyJPBAuK222 dny dozadu
1 2 3 5

Nejčtenější dnes

Doporučujeme:

Advertisement
Advertisement
Nahoru