Connect with us
Bangkok

Asie

Thajsko z Mnichova od 12 690 Kč: Bangkok, Chiang Mai a Phuket včetně zavazadla

Thajsko z Mnichova od 12 690 Kč: Bangkok, Chiang Mai a Phuket včetně zavazadla

Jestli máš Thajsko na svém cestovatelském seznamu, posviť si na letenky z Mnichova s Air China. Za super ceny s nimi můžeš letět zpátečně do Bangkoku, Chiang Mai či na Phuket, případně můžeš díky open-jaw letenkám s příletem do Bangkoku a odletem z Phuketu navštívit hned dvě super destinace. Ve hře jsou termíny i na tuto zimní sezónu a zavazadlo do podpalubí.

Reklama

Akční letenky do Thajska

  • Odkud? Z Mnichova s přestupem v Pekingu
  • S kým? Letecká společnost Air China
  • Kdy? Leden – červen 2024
  • Co je v ceně? Let tam i zpět, všechny poplatky, 5kg příruční zavazadlo (55 x 40 x 20 cm) a 23kg odbavené zavazadlo

Thajsko a jeho poklady

Thajsko je se svými třpytícími se chrámy, přátelskou atmosférou a dokonalou kuchyní ideální destinací pro všechny dobrodruhy, kteří se chtějí seznámit a proniknout do tajů zdejší kultury. Na druhé straně není o nic méně vstřícná k milovníkům plážového povalování. Výhledů na azurovou vodu lemovanou nekončícím pásem bělostného písku totiž nabízí víc než dost. Kterou cílovou destinaci zvolíš ty?

Bangkok

Bangkok by se dal definovat jako živé a chaotické město, v němž ale najdeš i místa, která budou oázou klidu a pokoje. Mezi ně patří například slavné chrámy Wat Arun (chrám svítání), Královský palác či chrám Wat Phra Kaew. Určitě zde navštiv i plovoucí trhy. Ale víc ti doporučí náš redaktor, který vytipoval řadu věcí, které ti z návštěvy Bangkoku udělají nezapomenutelný zážitek.

Bangkok

Chiang Mai

V centru Chiang Mai je řada starobylých chrámů, které stojí za návštěvu. Jeden z nejznámějších je asi chrám Wat Chiang Man podpíraný slony. Najdeš tady i sochu Phra Buddha Sihing. K dalším významným památkám patří letní palác krále Bhumibola Phu Ping, Národní muzeum, a příjemným zpestřením je i zdejší zoologická zahrada. Inspiruj se ovšem i našimi dalšími tipy.

Chiang Mai

Phuket

Tento ostrov nabízí tolik rozmanitosti, že nebudeš vědět, kam dřív. Zejména je známý pro své perleťově bílé pláže, ale ani ty nejsou stejné. Vybrat si můžeš od luxusních záležitostí s nádhernými resorty a plážovými kluby až po klid, na který narazíš na jihu Phuketu. Za párty a bohatým nočním životem se zase jezdí na pobřeží Patong. Atmosféru se pak vydej nasát k chrámu Wat Chalong nebo k Velkému Buddhovi. Pro váhavé jsme sepsali ještě 15 důvodů, proč toto místo nejde nemilovat.

Phuket

Podmínky vstupu do Thajska

Thajsko již v říjnu 2022 zrušilo všechna vstupní nařízení související s covid-19.

Bangkok

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    5/5 - (4 votes)
Klikněte pro komentář
Nahoru