22. dubna v kalendářích již tradičně najdeme Den Země. Tento den se slaví od roku 1970 a vznikl jako reakce na rozsáhlé poškozování životního prostředí. Toto téma ve společnosti rezonuje i v současnosti. Lidé si čím dál tím více uvědomují, že otázkám životního prostředí je třeba se aktivně věnovat a země po celém světě podnikají...
