Connect with us
Pláž Seychely

Cestopisy

Seychelly z Itálie za skvělou cenu 9990 Kč!

Zavřete oči. Zaposlouchejte se. Horký vánek vanoucí od moře si hraje s vašimi vlasy, slyšíte šum moře a štěbetání exotického ptactva. To není nahrávka z relaxační kazety, ale skutečnost, kterou můžete sami zažít. Seychelly jsou dokonalou exotikou, která není v realitě ničím jiná od fotek v katalozích. Seychelly již dávno nejsou destinací jen pro bohaté, ale stali se velmi dostupnou destinací. Abychom vám toto dokázali, posíláme vám dvě levné letenky.

Reklama

Lety operuje letecká společnost Turkish Airlines:


1. Milán – Mahe – Milán

Rezervujte za 9 990 Kč

Termíny: září až prosinec


2. Řím – Mahe – Řím

Rezervujte za 9 990 Kč

Termíny: září až prosinec


Cena letenky zahrnuje 2 odbavená zavazadlo s maximální společnou váhou dol 23 kg.

Ostrovy obeplul i Vasco da Gama. Nevšiml si jich ale. Nikdy se tak nedozvěděl, o co přišel. Nejlepší na Seychellách je to, že nepodlehly masovému turismu.

Pláže na Seychelech

Na Seychellách se budete cítit jako šťastný trosečník v ráji. Přírodní scenérie ostrovů je úžasná. Na Seychellách se starají o to, aby fauna a flóra korálových útesů zůstala nedotknutá a aby vypadala přesně tak, jako když se tu poprvé vylodili Francouzi.

Želva obrovská

A co počasí? Roční období na Seychellách určují tzv. pasáty. V období od října do dubna přínášejí proudy teplého a vlhkého vzduchu od severozápadu, od května do září chladnější a sušší počasí od jihovýchodu. V přechodných obdobích panuje bezvětří. Déšť se vyskutuje během celého roku a přichází v náhlých a krátkých sprchách. Teploty se celý rok pohybují mezi 28 – 30 °C.

Pobřeží Seychel

Panenské pláže, dokonalý relax, úžasná příroda a vynikající jídlo. Tak co, už jste rozhodnutí?

 

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

    • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
    • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
    Prosím, ohodnoťte náš článek.
Klikněte pro komentář

Pokud Pavel zrovna necestuje, rád se věnuje svým dalším koníčkům, mezi které patří luštění křížovek, vnoučata a v neposlední řadě sledování AZ kvízu.

Nahoru