Connect with us
Milán

Citybreaky

PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 8 990 Kč

PECKA DNE: Silvestrovský pobyt v Miláně s letenkou a 4* hotelem od 8 990 Kč

Ještě není ani po Halloweenu a my už myslíme na Silvestr? Přesně tak. Tyto oslavy totiž patří k nejoblíbenějším událostem roku. Města slibují velkolepý zážitek, který chtějí zažít turisté z různých koutů světa, a proto je třeba si své místo chytit v předstihu. My pro tebe máme tip na Silvestr v Miláně! Rezervuj pobyt s parádní cenovkou a zahaj rok 2023 ve městě módy, designu, krásných parků a skvělých restaurací.

Reklama
  • KAM? Ramada Plaza Milano****, Milán, Itálie
  • KDY? Prosinec
  • ODKUD? Z Prahy nebo Vídně
  • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenky z Prahy nebo Vídně s příručním zavazadlem, ubytování ve 4* hotelu, snídaně
  • VSTUP DO ITÁLIE A NÁVRAT? Vstup do Itálie je stejně jako návrat do Česka zcela bez omezení
  • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

A jestli zrovna Milán není tou destinací, kde bys chtěl/a trávil Silvestr, vyber si z naší kompletní nabídky pobytů jiný. Najdeš zde oblíbené evropské metropole a dokonce i dovolené v exotice.

Ramada Plaza Milano****

Ramada Plaza Milano****

Ramada Plaza Milano****

Ramada Plaza Milano****

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální slevy pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
5/5 - (2 votes)
Klikněte pro komentář

Tereza je rodačkou z Vysočiny, která miluje kopce, lesy a rozkvetlé louky. Možná i proto byla vždy přesvědčena, že nejlepší cestování je pěšky v pohorkách. Poté, co se ale seznámila se surfováním v Portugalsku, jí k srdci přirost i oceán. Vždy si ráda zacvičí jógu, posedí u táboráku nebo se stará o své pokojovky.

Nahoru