Connect with us

Dovolené

LAST MINUTE: Panama City od 17 990 Kč!

LAST MINUTE: Panama City od 17 990 Kč!

Až na úplném konci Střední Ameriky si můžete dopřát příjemnou dovolenou hned ve 4* hotelu světoznámé hotelové sítě Hilton. Letíte z Vídně s ověřenými aerolinkami Turkish Airlines a v ceně máte i snídani! No uznejte, není to lákavé? Hlavně když víte, že Panama City vám mimo příjemného teplíčka nabídne procházku po pobřeží Panamského zálivu, vysoké palmy, ještě vyšší mrakodrapy a nezapomenutelné západy slunce. Zdejší příjemný pouliční chaos si za svůj pobyt určitě zamilujete a odpočinete si.

Reklama
 • KAM? Doubletree by Hilton Panama City****
 • KDY? 27. ledna – 4. února. 2020
 • ODKUD? Vídeň, letiště Schwechat
 • CO JE V CENĚ? Zpáteční letenka z Vídně (Turkish Airlines), ubytování na 7 nocí ve 4* hotelu, snídaně
 • HODNOCENÍ HOTELU: 4 z 5 (tripadvisor)

Pokud máte připomínku nebo jste našli chybu, napište prosím na redakce@pelipecky.cz. Pokud máte cool cestovatelský příběh, recenzi, reportáž nebo blog a chcete se o své zážitky podělit se světem, nebojte se nám svůj text poslat na novinky@pelipecky.sk. Rádi ho zveřejníme v sekci Cestopisy.


Speciální nabídky pro naše čtenáře

  • Půjč si auto přes Pelikán. Klikni, zvol si destinaci, porovnej ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzvedneš po příletu na letiště. Kamarádíme se totiž s Rentalcars.com.
  • Naše srdcovka - cestovatelský newsletter, který odebírají desetitisíce cestovatelů v ČR i na Slovensku:
  5/5 - (1 vote)
Klikněte pro komentář

Dominika stihla od dětství s rodinou procestovat Českou republiku křížem krážem. Na cestách přitom vyhledává památky – miluje historii, umění, nové chutě a hlavně přírodu! A mimo psaní pro nás i pro sebe ještě maluje!

Nahoru